Bude zahájen prodej tanečních ve Velkém sále chrudimského Muzea

0
928

V pondělí 5. března od 18 hodin bude zahájen online na adrese www.chrudimsobe.cz prodej nového kurzu tanečních v chrudimském Muzeu, který povede od září 2018 taneční mistr Aleš Novák z Taneční školy Besta Chrudim. Prodej bude pouze samostatně pro chlapce nebo děvče, bez rezervací, v ceně 2400 Kč. Doprodej tanečních se pak uskuteční od středy 7. března od 14 hodin v pokladně Divadla Karla Pippicha a v Turistickém informačním centru Chrudim na Resselově náměstí. Prodej gardenek bude zahájen online v úterý 5. června 2018 od 18 hodin na www.chrudimsobe.cz.

Třináct taneční lekcí a tři prodloužené

Pod vedením tanečního mistra Aleše Nováka se naučí zájemci nejen pohybovat na parketu, ale i ve společnosti. Provede je základními kroky standardních i latinskoamerických tanců. Na nové adepty čeká 13 tanečních lekcí, z toho tři prodloužené včetně věnečku. Slavnostní zahájení kurzu se koná v pátek 7. září 2018. Případné dotazy směřujte na telefonní číslo 469 660 662, nebo na emailovou adresu cermakova@chbeseda.cz.

Doporučení před zahájením prodeje:

– projít obchodní podmínky
– kontrola své platební karty – povolené internetové platby, dostatečný kredit pro úhradu
– připravit si kontaktní údaje (jméno, příjmení, email, telefon)
– taneční jsou bez určení míst
– gardenky jsou s určením místa na balkóně
– na základě emailu (obsahuje QR kód, datum a čas zahájení tanečních, …), který obdržíte po uskutečnění prodeje, Vám bude před první hodinou tanečních vydána legitimace (email s QR kódem je nutné vytisknout a přinést s sebou na první hodinu tanečních)

Stornopodmínky pro kurz 2018 (platí pro legitimace při doprodeji v divadle a informačním centru):

Při zrušení účasti do 31. 7. 2018 ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 30% ze základní ceny (nutno doložit lékařským potvrzením).
Při zrušení účasti do 31 .7. 2018 z ostatních důvodů je stornopoplatek 50% ze základní ceny.
Při zrušení účasti z ostatních důvodů po 1. 8. 2018 je stornopoplatek 80 % základní ceny.

Při ztrátě legitimace bude za poplatek vydána nová.

Video: Miroslav Bajer
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here