Kdo rozbil dveře v pasáži domu na Resselově náměstí?

0
576
Foto: Kodl Cr

V sobotu 3. března v 6.42 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v Pardubické ulici zaregistroval na okenním parapetu prodejny položené doklady. Hlídka nález na místě vyzvedla a poté doklady odevzdala do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Dlouhodobě zapnutý alarm automobilu v ulici Čs. armády

Před jedenáctou dopoledne byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde v jednom ze zaparkovaných automobilů dlouhodobě zněl výstražný alarm. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele auta, kterého na tuto skutečnost upozornila. Ten přislíbil, že neprodleně sjedná nápravu.

Dodávka bránila Na Větrníku výjezdu vozidel z parkoviště

V 11.10 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaném dodávkovém vozidlu, které v sídlišti Na Větrníku tvořilo překážku na parkovišti. Po příjezdu strážníků se k tomuto automobilu dostavil jeho řidič, který po vyřešení dopravního přestupku vozidlo přeparkoval.

Strážníci vykázali od supermarketu dva bezdomovce

Přibližně o půl hodiny později vyjeli strážníci k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde se zdržovali dva bezdomovci, kteří se chovali nevhodně. Hlídka odsud oba muže vykázala.

Parkovačka na Masarykově náměstí za porušení příkazu

V 15.13 hodin upozornil strážníky místní občan na nesprávně zaparkovaný automobil na Masarykově náměstí, jehož řidič porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka tedy umístila za stěrač takto zaparkovaného vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Rozbité dveře v pasáži domu na Resselově náměstí

Před půlnocí volal na linku 156 místní občan s tím, že v pasáži na Resselově náměstí zaregistroval poškození vchodových dveří. Na místo se tedy dostavili strážníci, kteří shledali, že došlo k rozbití části skleněné výplně těchto dveří. Vzhledem k tomu, že se nepodařilo zjistit osobu možného pachatele poškození, byla událost zadokumentována a následně bude postoupena přestupkové komisi MěÚ Chrudim k dořešení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here