Neznámý řidič srazil u Slatiňan stopařku. Od nehody ujel a hledá ho policie

0
913
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 5. března asi ve 21.30 hodin vyjížděli policisté z Dopravního inspektorátu Policie ČR v Chrudimi k nahlášené dopravní nehodě stopařky u Slatiňan. Uvedl to mluvčí chrudimské policie Jiří Tesař.

Náraz na ocelové svodidlo a pád do silničního příkopu

„Žena šla po pravé straně vozovky ve směru od Nasavrk na Slatiňany. Při údajném stopování vkročila náhled do jízdního pruhu před jedoucí vozidlo a zvedla pravou paži, kterou signalizovala stopování. Následně mělo dojít ke střetu paže a pravého zpětného zrcátka projíždějícího vozidla. Žena vlivem nárazu upadla na ocelové svodidlo a poté do silničního příkopu. Nehoda se naštěstí obešla bez vážných následků,“ konstatuje mluvčí Tesař.

Policie ČR hledá svědky večerní dopravní nehody

Jak dodává, smutným zjištěním pro policisty bylo, že neznámý řidič neznámého vozidla, který se střetl s ženou, z místa nehody ujel. „Událost nám oznámil muž, který se na vozovce pohyboval společně s dotyčnou. Pokud někdo z vás může pomoci s objasněním nehody a s nalezením neznámého řidiče, budeme rádi. Informace lze sdělit osobně na Dopravním inspektorátu v Chrudimi, nebo telefonicky na číslech 974 572 251, 974 572 250, 974 572 262, popřípadě na email cr.di@pcr.cz či datovou schránku ndihp32,“ vyzývá Jiří Tesař.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here