Začal přesun některých městských úředníků zpět do radnice na Resselově náměstí

0
547
Foto: Kodl Cr

Stěhování úředníků chrudimské radnice je v plném proudu. Uvedl to mluvčí tiskového odboru města Aleš Prokopec, který upozornil na přesun některých městských úředníků z budovy v Pardubické ulici zpět do nově zrekonstruované Nové radnice na Resselově náměstí.

Veškerá oddělení se vrací na svá původní působiště

Občané, kteří se chystají vyřizovat úřední záležitosti na radnici, by měli tedy zpozornět a sledovat průběžně stěhování jednotlivých úředníků. Na své původní působiště v přízemí radnice je už nyní přesunuto oddělení správy bytového a nebytového fondu, zpět v prvním patře radnice je pak odbor investic, stejně tak na třetí podlaží budovy se vrátil úsek údržby zeleně. Také oddělení vnějších vztahů najdete opět v zadním traktu budovy ve druhém patře.

Starosta i místostarostové se přestěhují do konce měsíce

Ve středu 7. března se do Nové radnice přestěhovali úředníci odboru správy majetku, ve čtvrtek 8. března přijdou na řadu pracovníci Zdravého města Chrudim. „Starosta, místostarostové a jejich sekretariát se z dočasného zázemí přesunou zpět na radnici nejpozději do konce března. Stejně tak i architekt města a společnost Městské lesy Chrudim. O aktuálním umístění všech stěhovaných odborů i pracovníků je veřejnost informována prostřednictvím webových stránek města, facebookového profilu a informačních tabulí v budově úřadu na Pardubické ulici,“ říká Aleš Prokopec.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here