Další lapálie s bezdomovci. Dva byli vykázáni z nemocnice a třetí z restaurace na Palackého třídě

0
379
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 6. března po osmé ráno volal na linku 156 anonymní oznamovatel s tím, že v ulici Na Ostrově řidič nesprávně zaparkoval svůj automobil a zkomplikoval tím průjezd ostatním vozidlům. Hlídka tedy na takto zaparkovaný automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Muž upadl v bytu na Resselově náměstí na podlahu

V 10.36 hodin požádala strážníky o pomoc žena, neboť její manžel v bytu na Resselově náměstí upadl a sám nedokázal vstát. Hlídka tedy nezraněného muže vyzvedla a usadila jej na židli, kde zůstal pod dohledem manželky.

Automobil s osvětleným interiérem ve Slovenské ulici

Krátce před 20. hodinou byli strážníci přivoláni do Slovenské ulice, kde místní občan zaregistroval zaparkovaný automobil, který měl osvětlený interiér, avšak ve vozidle ani v jeho okolí se nikdo nenacházel. Hlídka však po příjezdu na místo tento automobil už nikde nezaregistrovala.

Vykázání bezdomovce z restaurace na Palackého třídě

Před 23. hodinou požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o bezdomovci, který se zdržoval na chodbě restaurace na Palackého třídě. Hlídka tohoto muže, který se orientoval, z budovy vykázala.

Bezdomovec musel krátce po půlnoci pryč z nemocnice

Ve středu 7. března 30 minut po půlnoci vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Chrudimské nemocnice, kde personál zaregistroval v budově bezdomovce. Hlídka proto muže, který nežádal lékařské vyšetření ani ošetření, ze zařízení vykázala.

V nemocnici pobýval nad ránem další muž bez domova

Před šestou ráno obdrželi strážníci znovu oznámení, že se v Chrudimské nemocnici opět nachází bezdomovec, který se tentokrát zdržuje v suterénu. Také v tomto případě hlídka po příjezdu tohoto muže z budovy vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here