Strážníci hledali na Palackého třídě snědého mladíka, který tady nabízel ke koupi levné parfémy

0
432
Foto: Pixabay.com

Ve středu 7. března se v devět ráno obrátil na strážníky místní občan s tím, že se cítí být obtěžován zapáchajícím dýmem, jenž vycházel z komína domu v Pardubické ulici. Hlídka následně kontaktovala obyvatele této nemovitosti. Muž pozval strážníky dovnitř, aby jim umožnil vstup do místnosti s kotlem. Hlídka zde nezaregistrovala žádné nestandardní topivo, pouze dřevo. Strážníci proto pořídili z místa fotodokumentaci a poté odjeli.

Žena nemohla vyjet s autem ze dvora městského úřadu

V 10 hodin byli strážníci přivoláni na dvůr městského úřadu v Pardubické ulici, kde žena nemohla vyjet s automobilem z parkovacího místa, jelikož jí v tom bránila cizí nesprávně zaparkovaná vozidla. Po příjezdu hlídky na místo se ke strážníkům oznamovatelka nehlásila a nesprávné parkování zde hlídka nikde nezaregistrovala. Operátor městské policie se tedy následně pokusil ženu kontaktovat, avšak neúspěšně. Protože přestupkové jednání strážníci neshledali, zase odjeli.

Parkovačka za špatné stání u budovy finančního úřadu

Po poledni volal na linku 156 řidič s tím, že zaparkoval svůj automobil na parkovišti u finančního úřadu v Pardubické ulici a následně nemohl z parkoviště odjet, neboť jeho vozidlo zablokoval cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Po příjezdu hlídka shledala, že se oznamovateli mezitím podařilo z parkovacího místa vyjet a parkoviště opustit. Za stěrač nesprávně zaparkovaného automobilu, který se zde stále nacházel, byla poté umístěna výzva pro nepřítomného řidiče, který byl předvolán k projednání dopravního přestupku.

Snědý mladík nabízel na Palackého třídě parfémy

O půl druhé odpoledne upozornila strážníky místní žena na to, že zaregistrovala na Palackého třídě poblíž supermarketu snědého mladíka, jenž oslovoval kolemjdoucí lidi a nabízel jim ke koupi parfémy. Hlídka následně prověřila místo i okolí, avšak s negativním výsledkem.

Kamion blokoval komunikaci za chrudimským Albertem

V 16.22 hodin vyjeli strážníci do ulice Dr. Milady Horákové, kde na příjezdové komunikaci k hypermarketu jeho personál zaregistroval neoprávněně zaparkovaný kamión, jehož řidič porušil zákazovou dopravní značku. Před příjezdem hlídky ale nákladní automobil z místa odjel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here