V Tejnecku se válel na trávníku opilec. Odvedl si ho odsud bratr

0
567
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 9. března v 7.58 hodin kontaktovala strážníky řidička autobusu s tím, že v ulici Strojařů zaparkoval nesprávně automobil s vlekem přímo v zatáčce a znemožnil tím průjezd ulicí vozidlu hromadné dopravy. Hlídka oznámení prověřila, avšak žádný automobil v daném místě překážku silničního provozu netvořil.

Parkovačka po udání v ulici U Vodárny

Po osmé ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice U Vodárny, kde parkovaly nesprávně automobily. Hlídka zde našla jedno špatně zaparkované vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Volně pobíhající pes v obci Sobětuchy

Krátce před 14. hodinou informoval občan strážníky o tom, že v obci Sobětuchy zaregistroval volně pobíhajícího psa, který se pohyboval po vozovce směrem do Markovic. Před příjezdem hlídky tohoto psa odchytil sám jeho majitel, který poté s přítomnými strážníky vyřešil přestupek, jehož se dopustil.

Strážníci vykázali od Albertu dvojici bezdomovců

Ve 20.58 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Milady Horákové, jelikož se u zdejšího hypermarketu zdržovali dva bezdomovci, kteří zde měli žebrat peníze od zákazníků prodejny. Hlídka odsud oba muže vykázala.

Bezdomovec v budově Chrudimské nemocnice

Přibližně o hodinu později volala na linku 156 pracovnice Chrudimské nemocnice s tím, že se v budově zdržuje bezdomovec. Hlídka muže vyhledala a následně jej ze zařízení vykázala, neboť nežádal lékařské vyšetření či ošetření.

Před domem v ulici V Tejnecku ležel opilý muž

Asi ve 22.45 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o neznámém muži, který ležel na trávníku před domem v ulici V Tejnecku. Hlídka v mladém podnapilém muži zjistila místního obyvatele, který šel navštívit svého bratra, který v uvedené ulici žije. Hlídka následně muže kontaktovala a ten svého bratra převzal do své péče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here