Muž si šel k bývalé družce v Husově ulici pro věci. Bál se incidentu a přivolal proto strážníky

0
744
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 17. března v osm ráno požádal strážníky o asistenci obyvatel Husovy ulice, jelikož mělo dojít k vyzvednutí osobních věcí jeho bývalou družkou a vzhledem k jejich napjatým vztahům se obával, aby nedošlo k incidentu. Na místo tedy vyjela hlídka, která poskytla požadovanou asistenci.

Strážníci vykázali z nemocnice bezdomovce

Před devátou ráno byli strážníci přivolání do Chrudimské nemocnice, kde se zdržovali bezdomovci. Hlídka zde zastihla jednoho místního muže bez domova, kterého z budovy vykázala.

Bezdomovec obtěžoval zákazníky chrudimského Albertu

V 10.26 hodin volal na linku 156 pracovník hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové s tím, že se v prodejně nachází bezdomovec, který zde obtěžuje zákazníky. Hlídka však dotyčného po příjezdu v hypermarketu nezastihla.

Přivolaná odtahovka na Jungmannově nábřeží

Po půl dvanácté dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonátu na Jungmannovo nábřeží, kde měl nesprávně zaparkovaný automobil bránit majiteli garáže ve vyjetí s vozidlem. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele tohoto auta, jehož se však nepodařilo kontaktovat, proto sem byla přivolána odtahová služba. Krátce po započatém odstranění vozidla z komunikace se na místo dostavil řidič, který odsud po vyřešení dopravního přestupku s automobilem odjel.

Bránění ve výjezdu auta na Tyršově náměstí

Krátce po půl druhé odpoledne kontaktoval strážníky řidič s tím, že zaparkoval automobil na Tyršově náměstí a následně s ním nemohl odjet, neboť jeho vyjetí znemožnilo cizí nesprávně zaparkované vozidlo. Před příjezdem hlídky však uvedený automobil z místa odjel.

Na silnici ve Vlčnově ležela uhynulá kočka

V 15.03 hodin byli strážníci přivoláni do Vlčnova, kde místní obyvatel zaregistroval na vozovce uhynulou kočku. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a následně jej dopravila do Veterinární kliniky Na Valech k odborné likvidaci.

Žádný přestupek, ale stěhování v ulici Dr. Malíka

Před 17. hodinou obdrželi strážníci oznámení o tom, že v ulici Dr. Malíka parkují nesprávně automobily. Hlídka oznámení prověřila a našla zde jedno vozidlo s připojeným vlekem, které tady pouze zastavilo z důvodu stěhování nábytku. Přestupkové jednání nebylo tedy v ulici shledáno.

Nález odhozené injekční stříkačky v Městském parku

V 18.05 hodin vyjeli strážníci do Pardubické ulice, kde v Městském parku občan zaregistroval odhozenou použitou injekční stříkačku. Hlídka ji tedy vyzvedla a uložila do speciálního boxu. Poté byla injekční stříkačka předána k odborné likvidaci.

Kdo rozbil na Palackého třídě autobusovou čekárnu?

Ve 23.20 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že došlo k rozbití skleněné výplně autobusové čekárny na Palackého třídě, kterou poškodila skupinka lidí. Po příjezdu hlídky se zde už nacházeli policisté, kteří událost šetřili.

Napadení muže ze Slatiňan převzala republiková policie

O čtvrt hodiny později kontaktoval strážníky obyvatel Slatiňan s tím, že byl před několika dny fyzicky napaden neznámým člověkem, kterého potkal v místní restauraci. Protože oznamovatel následně odešel domů, hlídka jej kontaktovala v místě bydliště, kde dotyčný muž uvedl, že byl již kontaktován policií, která věc převzala k řešení. Po ověření této informace u Policie ČR strážníci zase odjeli.

Muž oblečený pouze v tričku ve Škroupově ulici

V neděli 18. března v 6.40 hodin obdrželi strážníci oznámení o muži oblečeném pouze do trička, který nesl botu a pohyboval se v okolí nákupního centra ve Škroupově ulici. Hlídka prověřila danou lokalitu, avšak muže nikde nezastihla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here