Kdo rozbil vchodové dveře u jednoho z bytových domů ve Fibichově ulici?

0
542
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 23. března v 9.12 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Fibichovy ulice, kde došlo u jednoho z domů k poškození vstupních dveří. Hlídka událost zadokumentovala a provedla šetření, kterým se však nepodařilo zjistit osobu možného pachatele, proto bude následně spisový materiál postoupen přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Auto bránilo v průjezdu na Palackého třídě

Krátce před půl dvanáctou dopoledne obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu u domu na Palackého třídě, který zde bránil v průjezdu ostatním vozidlům. Po příjezdu strážníků se k automobilu dostavil jeho řidič, který uvedl, že zde zaparkoval pouze na nezbytně nutnou dobu, jelikož potřeboval z přívěsného vozíku vyložit těžký kovový stavební díl. Hlídka informaci ověřila a následně odjela.

Operátor žádal prověřit zdravotní stav řidiče

Ve 14.21 hodin požádal strážníky o prověření oznámení operátor tísňové linky 112. Chtěl zkontrolovat zdravotní stav řidiče nákladního automobilu, který měl stát s vozidlem v ulici SNP kvůli vážným zdravotním problémům. Hlídka muže kontaktovala a ten sdělil, že je zcela zdráv, pouze musel vykonat předepsanou bezpečnostní přestávku.

Napadení ženy přítelem v jejím medlešickém bytě

V 16.53 hodin volala na linku 156 obyvatelka Medlešic s tím, že byla ve svém bytu slovně napadena přítelem. Protože měl tento muž měl podle dokladu trvalé bydliště na jiné adrese než oznamovatelka, byl na její žádost z bytu vykázán.

Podnapilí mladíci obtěžovali v Chrudimské nemocnici

O pár minut později byli strážníci přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde se ve třetím patře zdržovali dva podnapilí mladíci, kteří zde obtěžovali návštěvy pacientů. Hlídka po příjezdu tyto muže z budovy vykázala.

Podezřelý muž obšlapoval kolem domu ve Slatiňanech

Po 18. hodině kontaktovala strážníky žena s tím, že u domu ve Slatiňanech zaregistrovala cizího neznámého muže, jenž se tu podezřele zdržoval. Hlídka v muži zjistila obyvatele Skutče, který uvedl, že okolo domu pouze procházel. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

Před hotelem Fortna ležel večer bezdomovec

Ve 22.04 hodin bylo na linku 156 anonymně oznámeno, že u hotelu ve Filištínské ulici leží bezdomovec. Hlídka následně tohoto místního obyvatele bez domova, jenž byl zdravotně v pořádku, z místa vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here