Osm parkovaček a pokuta u Základní školy Dr. Jana Malíka

0
783
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 24. března před osmou ráno bylo strážníkům oznámeno, že jsou před jedním z domů v sídlišti U Stadionu neoprávněně obsazena vyhrazená parkovací místa pro vozidla invalidů. Strážníci zde zaregistrovali jedno takto zaparkované auto, jehož majitele se ale nepodařilo kontaktovat, proto hlídka za stěrač automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Okolo budovy základní školy se nedalo vůbec projet

V 8.21 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Bohuslava Martinů, kde měla parkovat vozidla na chodníku a na zeleni, a okolo budovy základní školy se tak nedalo s větším automobilem vůbec projet. Hlídka proto s jedním z řidičů takto zaparkovaných vozidel vyřešila přestupek na místě a na dalších osm umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Strážníci vykázali z pasáže spícího bezdomovce

V 9.45 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že v Havlíčkově ulici v pasáži spí na zemi bezdomovec. Hlídka tohoto muže po probuzení z pasáže vykázala.

Pochybnosti občana o kácení stromů v Pardubické ulici

Ve 12.16 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Pardubické ulice, kde probíhalo kácení vzrostlých stromů a oznamovatel měl obavu, zda je tato činnost legální. Hlídka po příjezdu kontaktovala muže, který kácení prováděl a ten strážníkům předložil písemné povolení. Protiprávní jednání nebylo tedy shledáno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here