Stížnost na olejovou skvrnu v Cereghettiho ulici se nepotvrdila

0
729
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 26. března v 9.29 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že se v Cereghettiho ulici nachází zřejmě olejová skvrna. Strážníci provedli kontrolu ulice, avšak žádné znečištění nezjistili. Kontrolou přilehlých ulic byla v Benoniho ulici nalezena skvrna, která však nebyla od oleje, ale od vody, kterou zde vylila z kbelíku jedna z místních žen.

Parkovačka po udání na Jungmannově nábřeží

Krátce před 12. hodinou vyjížděli strážníci na Jungmannovo nábřeží, kde mělo parkovat vozidlo značky Renault v křižovatce. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla, který byl předvolán k projednání dopravního přestupku.

Další parkovačka za špatné stání ve Fibichově ulici

K dalšímu případu špatného parkování byli strážníci přivoláni po 17. hodině. Tentokrát šlo o parkování vozidla před vjezdem ve Fibichově ulici. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel vozidla, kterého se však nepodařilo žádným způsobem kontaktovat. Po domluvě s oznamovatelem byla za stěrač vozidla umístěna výzva.

Trojice bezdomovců dělala nepořádek u Tesca

Ve 21.40 hodin oznámil pracovník obchodního domu Tesco, že se u prodejny nachází bezdomovci, kteří zde popíjejí alkohol a dělají nepořádek. Hlídka na místě přistihla tři muže, kteří se orientovali a byli schopni samostatné chůze. Všechny tři je odsud proto vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here