Strážníci rozdali během jediného dne sedmadvacet parkovaček. Většinou za stání na zeleni

0
1686
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 28. března v 10.55 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že na Tyršově náměstí parkují vozidla na veřejné zeleni. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním patnácti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel. Dalších pět výzev za stání na zeleni bylo umístěno vozidlům v Lázeňské ulici, kam se hlídka na základě oznámení přesunula z Tyršova náměstí.

Mrtvá kočka v areálu Mateřské školy Víta Nejedlého

V 11.40 hodin přijali strážníci oznámení o výskytu mrtvé kočky v areálu Mateřské školy Víta Nejedlého. Hlídka na místě kočku uložila do přepravního pytle a následně ji převezla do Veterinární kliniky Na Valech k odborné likvidaci.

Čtyři parkovačky na Palackého třídě za stání na zeleni

K třetímu oznámení, jehož předmětem bylo parkování vozidel na zeleni, vyjížděli strážníci krátce po třetí hodině odpoledne na Palackého třídu. Zde byla nalezena celkem čtyři takto parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Muž na lavičce ve Slatiňanech z ní nemohl dva dny vstát

V 18.05 hodin požádal operační důstojník Zdravotnické záchranné služby o prověření oznámení, že na Starém náměstí ve Slatiňanech už dva dny sedí na lavičce muž ve věku okolo 45 let. Na dotaz občana, zda něco nepotřebuje, mu dotyčný odpověděl, že ho bolí noha. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže ze Skutče. Jelikož si i strážníkům stěžoval na bolest nohy a uvedl jim, že nemůže chodit, byla na místo přivolána sanita, jejíž posádka muže převezla k dalším vyšetřením.

Dvojice bezdomovců rozbíjela před Tescem lahve

V 19.24 hodin volal pracovník obchodního domu Tesco s tím, že před prodejnou postávají dva bezdomovci, kteří dělají nepořádek a přede dveřmi prodejny rozbíjejí lahve. Hlídka provedla kontrolu místa i přilehlého okolí, avšak žádné bezdomovce nenalezla. Navíc nebylo před prodejnou zjištěno žádné znečištění.

Další tři parkovačky po udání na Palackého třídě

Asi ve 20.30 hodin řešili strážníci už čtvrté oznámení o špatném parkování, tentokrát na Palackého třídě u domu čp. 61–67. Strážníci zde oznámení vyřešili umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Pátrání po podezřelých osobách poblíž Kauflandu

Ve 22 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o výskytu dvou podezřelých osob v okolí obchodního domu Kaufland. Jak oznamovatel uvedl, osoby by mohly lézt přes plot u obchodního domu Albert a zde krást přepravky od piva. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, avšak žádné podezřelé muže nenalezla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here