Řešení rvačky na velikonoční pondělí v restauraci Kateřina převzali na přání aktérů od strážníků policisti

0
490
Foto: Roman Zahrádka

V pondělí 2. dubna v 10.10 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR. Bylo třeba prověřit oznámení obyvatele sídliště Na Větrníku, který měl doma problémy s agresivním synem. Hlídka po příjezdu na uvedenou adresu jednala s oznamovatelem, který sdělil, že měl slovní rozepři se synem ohledně společného bydlení a vše si již vyříkali. Strážníci tedy muže i syna poučili o možném řešení celé situace a poté odjeli.

Podezřelá dodávka v ulici K Ploché dráze

V 19.49 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení do ulice K Ploché dráze, kde oznamovatel zaregistroval zaparkovaný neznámý dodávkový automobil a pojal obavu, zda tam jeho řidič nestojí za účelem vyhození odpadu. Opodál navíc parkovalo ještě osobní vozidlo, které bylo poškozeno. Hlídka provedla tedy lustraci dodávky, v jejímž okolí se nikdo nenacházel. Následně vyšlo najevo, že automobil patří pracovníkovi, který pro město vykonává údržbu veřejné zeleně. Poškozené zaparkované osobní vozidlo je přitom již v řešení z předchozích dnů. Po tomto zjištění strážníci zase odjeli.

Rvačka v restauraci Kateřina v Havlíčkově ulici

Před půl dvanáctou večer volal na linku 156 místní občan s tím, že byl fyzicky napaden v restauraci v Havlíčkově ulici a při útoku došlo k poškození jeho mobilního telefonu. Strážníci po příjezdu jednali s oznamovatelem, který hlídku zavedl do podniku, kde strážníkům označil přítomného hosta jako útočníka, který jej napadl na schodišti. Tento muž následně uvedl, že to byl naopak on, kdo byl napaden, což potvrdila i jeho matka. Protože dotyčný i jeho matka odmítli událost řešit prostřednictvím strážníků, přivolali Policii ČR, která po příjezdu převzala věc do své kompetence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here