Dva zloději zadržení v chrudimských supermarketech během jediného dne. Oba odešli s pokutou

0
448
Foto: Pixabay.com

V sobotu 7. dubna před půl jedenáctou dopoledne volal prostřednictvím tísňové linky 112 místní občan s tím, že v supermarketu v Poděbradově ulici došlo ke krádeži zboží. Jelikož se přítomný muž podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku následně doznal, že úmyslně pronesl za pokladní zónu bez zaplacení sýr, vyřešila hlídka jeho přestupek uložením pokuty.

Zaběhnutý pes v chatové oblasti v obci Kunčí

V 10.32 hodin byli strážníci přivoláni do obce Kunčí, kde se v chatové oblasti druhým dnem volně pohyboval zaběhnutý pes. Oznamovatel strážníky po příjezdu zavedl ke své chatě, kde následně sám zvíře odchytl. Protože pes měl na obojku evidenční známku s telefonním číslem majitele, hlídka jej kontaktovala. Ten se následně dostavil na místo a po vyřešení přestupku své zvíře v pořádku odvedl.

Zadržený Slovák, který kradl, odešel s pokutou

Krátce před 13. hodinou obdrželi strážníci telefonické oznámení o krádeži zboží v supermarketu na Palackého třídě. Strážníci zde zastihli slovenského občana, který se ke svému jednání doznal, a hlídka s ním vyřešila přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené zboží muž dodatečně zaplatil.

Strážníci museli z nemocnice vykázat bezdomovce

Ve 21.53 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení do Chrudimské nemocnice, kde se bezdůvodně zdržoval bezdomovec, který na výzvy personálu k opuštění budovy nereagoval. Hlídka po příjezdu tohoto muže ze zdravotnického zařízení vykázala.

Další muž bez domova ve vestibulu nemocnice

Stejná situace se opakovala přibližně o půl hodiny později, kdy byli strážníci opět přivoláni do Chrudimské nemocnice, protože tu ve vestibulu posedával muž bez domova, který odmítal odejít, ačkoliv lékařské ošetření ani vyšetření nepožadoval. Hlídka jej tedy z budovy vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here