Opilec ohrožoval ve Václavské ulici projíždějící motoristy. Putoval na záchytku

0
495
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 12. dubna v 10.10 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že v ulicích Česká a Slezská parkují nákladní vozidla na chodníku. Provedenou kontrolou nebyla všal žádná taková vozidla v ulici zjištěna.

Strážníci pomohli odtáhnout porouchané vozidlo

V 11.29 hodin se na strážníky obrátila místní žena s tím, že v ulici SNP stojí na vozovce porouchané vozidlo, jehož řidič si podle ní neví se situací rady. Hlídka tedy o chvíli později vozidlo nalezla a společně s řidičem jej odtlačila na bezpečné místo.

Čtyři parkovačky za stání na zeleni na Tyršově náměstí

Krátce před dvanáctou dopoledne řešili strážníci na Tyršově náměstí parkování vozidel na zeleni. Celkem zde takto parkovala čtyři vozidla, na která byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Opilý muž ohrožoval ve Václavské ulici motoristy

V 16.34 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení, že se ve Václavské ulici pohybuje ve vozovce opilý muž. Hlídka o chvíli později zjistila, že jde o muže z Heřmanova Městce, který jevil známky opilosti. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 1,66 promile alkoholu. Jelikož nebyl schopen bezpečné chůze a svým jednáním ohrožoval nejen sebe, ale i bezpečnost silničního provozu, byl převezen k vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho umístění do protialkoholní záchytné stanice, kde byl muž v 18.00 hodin předán personálu.

Řidič zapomněl ve dveřích škodovky klíčky od vozidla

V 18.31 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že na Tyršově náměstí stojí vozidlo značky Škoda Fabia, u kterého jsou ve dveřích ponechány klíče. Strážníci tedy vozidlo uzamkli a klíče uložili ve služebně městské policie. Na vozidle byl nechán pro řidiče vzkaz. Ještě týž den strážníky kontaktoval řidič vozidla, který si následně klíče převzal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here