Šest parkovaček a pokuta za špatné parkování v Lázeňské a Svěchyňově ulici a na Žižkově náměstí

0
1401
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 11. dubna v 9.34 hodin oznámila žena na linku 156 parkování vozidel na zeleni v Lázeňské ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel, kteří byli předvoláni k projednání dopravního přestupku.

Strážníci uložili řidičce ve Svěchyňově ulici pokutu

K dalšímu případu špatného parkování vyjížděli strážníci o hodinu později do Svěchyňovy ulice. Zde mělo parkující vozidlo ztěžovat průjezd ostatním řidičům. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavila řidička, se kterou byl přestupek vyřešen uložením pokuty.

Stížnost na vozidla parkující v zóně zákazu stání

Ve 14.46 hodin přijal operační pracovník oznámení, že v Radoušově ulici parkují vozidla v zóně zákazu stání. Provedenou kontrolou nebylo žádné takové vozidlo zjištěno.

Jedna parkovačka po udání na Žižkově náměstí

Krátce před 17. hodinou řešili strážníci v pořadí už čtvrté oznámení špatného parkování. V tomto případě prověřovali údajné parkování vozidla v pěší zóně na Žižkově náměstí. Po příjezdu bylo na místě nalezeno jedno vozidlo, za jehož stěrač byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Špatně parkující auto odjelo ještě před příjezdem hlídky

Ve 21.24 hodin upozornil místní občan strážníky na nesprávné parkování vozidla v ulici Budovatelů. O chvíli později hlídka zjistila, že vozidlo se na místě už nenachází.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here