Zásahovka zadržela na chrudimském vlakovém nádraží nebezpečného muže na útěku. Je už za mřížemi

0
863

Chrudimská kriminálka vypátrala a následně zadržela na chrudimském vlakovém nádraží nebezpečného agresivního muže, který se vyhýbal výkonu trestu odnětí svobody. Uvedl to mluvčí chrudimské policie Jiří Tesař.

Po agresivním Slovákovi bylo vyhlášeno celostátní pátrání

„Tento jedenatřicetiletý muž slovenské národnosti byl v pátrání od letošního 9. dubna. Svým známým sděloval, že dobrovolně do vězení nenastoupí. Díky rychlé a profesionální práci našeho kolegy pátrače je už ale ve vězení. K zadržení agresivního muže, který má z minulosti za sebou několik krádeží, vloupání, loupež a rvačku, bylo zapotřebí vycvičených policistů, kteří s těmito zákroky mají zkušenosti. Na řadu tak přišli kolegové z chrudimské pořádkové jednotky. Ti dotyčného celostátně hledaného zadrželi v sobotu 14. dubna 2018 na chrudimském vlakovém nádraží a poté ho eskortovali do věznice v Hradci Králové,“ popisuje zákrok mluvčí Tesař.

Pobyt ve vězení se může ještě recidivistovi prodloužit

Jak dodává, jeho pobyt ve vězení se však může ještě prodloužit. „Nejen, že si nyní bude odpykávat trest, ale kolegové z Obvodního oddělení Policie ČR v Chrudimi dotyčného šetří ještě pro podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí, a to mu může následně pobyt za mřížemi ještě prodloužit,“ konstatuje závěrem Jiří Tesař.

Video: Policie ČR
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here