Nespecifikované údery rušily pozdě večer obyvatele Slovenské ulice

0
760
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 21. dubna ve 21.18 hodin se na strážníky obrátil obyvatel Slovenské ulice s tím, že ho ruší blíže nespecifikované údery, které trvaly delší dobu a vycházely z neurčitého místa v jejich ulici. Hlídka ale ještě před příjezdem na místo obdržela od oznamovatele informaci, že už nebude její přítomnost zapotřebí, neboť hluk mezitím ustal.

Strážníci zjistili z evidenční známky majitele psa

Přibližně o půl hodiny později bylo na linku 156 oznámeno, že ve Škroupově ulici volně pobíhá pes ve vozovce a jeho majitel se nikde poblíž nenachází. Strážníci tedy zvíře odchytli a z evidenční známky, kterou mělo připevněnou na obojku, zjistili jeho majitele, kterému po vyřešení přestupku zvíře vydali.

Hlasitá hudba z oslavy v restauraci v ulici U Valchy

Asi ve 23.30 hodin informovala strážníky obyvatelka Václavské ulice o hlasitě znějící hudbě, která se nesla do ulice ze směru od sídliště U Stadionu. Hlídka tedy prověřila zmíněnou lokalitu a shledala, že hudba vychází z restaurace v ulici U Valchy, kde probíhala soukromá oslava narozenin. Strážníci zde proto kontaktovali odpovědnou osobu, která hudbu okamžitě ztlumila a uzavřela všechna okna i dveře, aby již nikdo nebyl rušen. Po vyřešení přestupku hlídka zase odjela.

Žena upozornila strážníky na dlouhodobé štěkání psa

Krátce po jedné v noci byli strážníci přivoláni na Palackého třídu, kde místní žena slyšela dlouhodobě štěkat psa. Hlídka však na tomto místě ani v okolí štěkot nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here