Richard Krajčo a David Švehlík v hlavních rolích divadelní hry Deštivé dny v Divadle Karla Pippicha

0
789

Pražské Divadlo Ungelt uvede ve čtvrtek 26. dubna v 19 hodin na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi divadelní představení Deštivé dny v hlavních rolích s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem. Vstupné činí 550 korun.

V rámci představení bude použito hlasité střelby

O co půjde? Americké drama je hrou o přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie. Ve světové premiéře této hry ztvárnily mladé policisty filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman. V Divadle Ungelt je v české premiéře hrají Richard Krajčo a David Švehlík. Obvyklá délka představení je dvě hodiny 20 minut včetně přestávky. Upozornění pro diváky – v rámci představení bude použito hlasité střelby.

Vstupenky je možné koupit i v předprodeji

Vstupenky jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: DivadloUngelt
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here