Několik parkovaček po udání spoluobčanů v Malecké ulici a na Palackého třídě

0
745
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 23. dubna krátce po osmé ráno volal na linku 156 anonymní oznamovatel s tím, že se v Malecké ulici nachází automobil, zaparkovaný na vodorovném dopravním značení žluté barvy. Hlídka na takto zaparkované vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Krádež ženy v chrudimském Lidlu se nepotvrdila

V 10.37 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v Poděbradově ulici, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Následným šetřením v prodejně ale vyšlo najevo, že se podezřelá žena se protiprávního jednání nedopustila. Po tomto zjištění strážníci zase odjeli.

Tři parkovačky za stání na autobusové zastávce

Před půl jednou odpoledne obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech, které stály v prostoru autobusové zastávky na Palackého třídě a komplikovaly zde práci řidičům autobusů. Hlídka na tři takto zaparkovaná auta umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Pád klientky Centra sociálních služeb na podlahu

Ve 20.36 hodin požádala strážníky o pomoc pracovnice Centra sociálních služeb a pomoci v Soukenické ulici, neboť zde došlo k pádu jedné z klientek a nedokázala jí pomoci vstát. Hlídka po příjezdu do uvedeného zařízení nezraněnou seniorku zvedla a uložila zpátky na lůžko, kde zůstala v péči přítomné pracovnice.

Muž upadl v Novoměstské ulici a zraněný už nevstal

Několik minut po 23. hodině vyjeli strážníci na základě telefonické žádosti do Novoměstské ulice, kde v jednom z domů došlo k pádu muže, jenž nemohl bez pomoci vstát. Hlídka následně nezraněnému muži poskytla pomoc a poté jej ponechala v péči přítomné manželky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here