Žena venčící večer psa našla ve Fibichově ulici bezvládné tělo opilce. Musel do nemocnice

0
834
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 25. dubna v 7.17 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o dvou automobilech, které parkovaly v sídlišti Na Šancích přímo na chodníku. Hlídka na místě shledala celkem čtyři takto zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Doutnající odpadkový koš u Obchodní akademie Chrudim

Po osmé ráno byli strážníci přivoláni na Tyršovo náměstí, kde měl u budovy Obchodní akademie Chrudim doutnat obsah odpadkového koše. Hlídka oznámení prověřila, avšak doutnající odpad nikde nezaregistrovala.

Vytékající voda z bytu v ulici Přemysla Otakara

Přibližně o hodinu později bylo na linku 156 oznámeno, že v ulici Přemysla Otakara z jednoho z balkónů bytového domu vytéká voda, která stéká na okenní parapet sousedů. Strážníci kontaktovali obyvatele bytu, z něhož vytékala voda. Ten k události uvedl, že se to opakuje dlouhodobě, a to vždy při použití vany, kterou v minulosti poškodila padající část stropu. Hlídka tedy muži sdělila, že o vzniklém problému bude informován příslušný úředník Městského úřadu Chrudim.

Udávání řidičů v Malecké ulici nepřestává zaměstnávat strážníky

V 16.04 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Malecké ulice, kde měl v křižovatce s ulicí Družstevní parkovat automobil v místě, kde jeho řidič porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka po příjezdu na uvedeném místě však parkující vozidlo nezaregistrovala.

Devět parkovaček před halou na Tyršově náměstí

Krátce po půl šesté večer upozornil strážníky místní občan na nesprávně zaparkované automobily před sportovním zařízením na Tyršově náměstí. Hlídka zde shledala devět takto parkujících vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parkovačka za stání na chodníku v sídlišti Na Větrníku

Ve čtvrt na sedm večer byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde u jednoho z domů parkoval automobil na chodníku. Hlídka na takto zaparkované vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Opilec ležící ve Fibichově ulici musel do nemocnice

Ve 21.04 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že při venčení svého psa u jednoho z panelových domů ve Fibichově ulici zaregistrovala ležícího bezdomovce s lahví alkoholu v ruce. Když tomuto muži nabídla svoji pomoc, ten ji odmítl se slovy, že je v pořádku. Hlídka v muži zjistila místního obyvatele, který byl zjevně pod vlivem alkoholu, neorientoval se a nebyl ani schopen chůze. Protože strážníci tomuto muži orientační dechovou zkouškou naměřili hodnotu 3,50 promile alkoholu, byl dopraven k vyšetření do nemocnice. Zde službu konající lékař vzhledem k jeho celkovému zdravotnímu stavu převzal muže k hospitalizaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here