Majitel si stěžuje na to, že mu bylo v Revoluční ulici poškozeno auto při strojním čištění komunikace

0
1638
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 26. dubna v 7.57 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že v ulici Strojařů parkuje vozidlo v křižovatce. Hlídka tedy oznámení vyřešila umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla. Průjezdnost byla v daném místě zachována.

Parkovačka za stání s vozidlem v zákazu vjezdu

Ihned poté se strážníci přesunuli na Palackého třídu, kde u domu čp. 73 parkovalo vozidlo v místě, do kterého je vjezd dopravním značením zakázán. I zde byla za stěrač vozidla umístěna výzva a řidič předvolán k projednání dopravního přestupku.

Znečištěná vozovka v Gorkého ulici v důsledku stavby

V 9.14 hodin přijali strážníci oznámení o znečištěné komunikaci v Gorkého ulici. Hlídka na místě zjistila, že ke znečištění dochází odvozem zeminy z probíhající stavby. Strážníci proto kontaktovali odpovědnou osobu, která přislíbila úklid vozovky a její průběžné čištění.

Předvolání řidiče za stání na vodorovném značení

K třetímu případu špatného parkování vyjížděli strážníci před půl jednou odpoledne. Tentokrát vozidlo parkovalo v ulici T. G. Masaryka ve Slatiňanech na vodorovném dopravním značení. Stejně jako v předchozích dvou případech byla i zde na vozidlo umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Plastová křižovatka u nemocnice nedržela pohromadě

V 13.05 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že je v ulici SNP na kruhové křižovatce uvolněn jeden z plastových dílů, jenž tvoří vnitřní část kruhové křižovatky. Tento díl měl zasahovat do jízdního pruhu. Strážníci na místě zjistili, že jsou poškozeny spojovací prvky, kterými jsou k sobě jednotlivé díly uchyceny. Proto byl o věci informován pracovník odpovědné firmy, který přislíbil nápravu.

Stížnost na poškození auta při čištění komunikace

Krátce před půl pátou odpoledne vyjížděli strážníci do Revoluční ulice, odkud občan oznámil, že mu bylo při strojním čištění komunikací poškozeno vozidlo. Hlídka oznamovatele na místě poučila, na koho se má v tomto případě obrátit a jak v dané věci dále postupovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here