Hlídka strážníků zadržela ve Střeleckém parku mladíka, který tady demoloval odpadkový koš

0
457
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 30. dubna v 10.08 hodin volala na linku 156 ostraha supermarketu v Poděbradově ulici s tím, že v prostoru u nákladové rampy prodejny parkuje osobní automobil, který zde brání kamionům v zásobování supermarketu. Na místo tedy vyjeli strážníci, kteří však před příjezdem obdrželi informaci, že už mezitím dotyčné vozidlo odjelo a přítomnost hlídky nebylo zapotřebí.

Zloděj zadržený v chrudimském Lidlu odešel s pokutou

Po 13. hodině byli strážníci přivoláni přímo do supermarketu v Poděbradově ulici, kde došlo ke krádeži zboží. Muž podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku se ke svému úmyslnému jednání hlídce doznal a strážníci vyřešili jeho skutek uložením pokuty.

Auto parkující ve Fibichově ulici přímo u dětského hřiště

Přibližně o hodinu později upozornila strážníky místní žena na stojící automobil ve Fibichově ulici přímo u dětského hřiště. Hlídka zde však vozidlo nezaregistrovala, neboť zřejmě mezitím odjelo.

Vozidlo bránící ve výjezdu z areálu požární zbrojnice

Ve 14.42 hodin se na strážníky telefonicky obrátili hasiči s tím, že přímo ve vjezdu do požární zbrojnice zaparkoval neznámý řidič svůj automobil a znemožnil tak případný výjezd požární techniky. Ještě před příjezdem hlídky na místo však zmíněné vozidlo odjelo pryč.

Muž ležící v Sečské ulici na zemi. Probudili ho strážníci

Před půl šestou večer vyjeli strážníci na základě oznámení do Sečské ulice, kde občan zaregistroval ležícího muže. Tento místní obyvatel po příjezdu hlídky vstal a odešel pryč.

Mladík demoloval ve Střeleckém parku odpadkový koš

Ve 22.30 hodin dopadli strážníci během hlídkové činnosti ve Střeleckém parku mladého muže, který zde demoloval nádobu odpadkového koše. Hlídka zjistila jeho totožnost a událost zadokumentovala. Následně bude věc postoupena přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi k dořešení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here