Pomočený bezdomovec odpuzoval na zastávce v ulici Dr. Milady Horákové cestující

0
670
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 27. dubna v 8.47 hodin bylo strážníkům oznámeno, že se na vozovce v Široké ulici pohybuje několik divokých kachen. Když se hlídka dostavila do této ulice, ptáci byli už z komunikace pryč.

Uhynulá kočka ležela v Novoměstské ulici

Po desáté dopoledne byli strážníci přivoláni do křižovatky ulic Novoměstská a Gen. Uchytila, neboť zde místní občan v příkopu zaregistroval uhynulou kočku. Strážníci zvíře vyzvedli a dopravili jej do veterinární kliniky, kde bylo ponecháno k odborné likvidaci.

Nesprávně zaparkované auto znemožnilo výjezd

Před půl jednou odpoledne učinila oznámení na linku 156 místní žena s tím, že jí nesprávně zaparkovaný automobil znemožňuje vyjetí z garáže ve Škroupově ulici. Hlídka lustrací registrační značky zjistila majitelku tohoto vozu. Ta se následně dostavila na místo a po vyřešení dopravního přestupku se strážníky vozidlo přeparkovala.

Pomočený bezdomovec na autobusové zastávce

V 15.06 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Dr. Milady Horákové, kde na autobusové čekárně ležel pomočený bezdomovec. Hlídka jej odsud vykázala.

Porušení dopravního značení ve Sladkovského ulici

Krátce po 20. hodině obdrželi strážníci informaci, že ve Sladkovského ulici řidič nesprávně zaparkovaného automobilu porušuje vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka oznámení prověřila, avšak takto parkující vozidlo nezaregistrovala.

Rušení nočního klidu za panelákem v Havlíčkově ulici

Ve 22.40 hodin byli strážníci přivoláni místním mužem do Havlíčkovy ulice, kde mělo na hřišti za panelovým domem docházet k rušení nočního klidu. Hlídka však po příjezdu žádné osoby nezaregistrovala a na místě bylo ticho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here