Stížnost na ženu, která myla v Píšťovech svoje auto přímo na ulici

0
652
Foto: Pixabay.com

V neděli 29. dubna v 11.14 hodin upozornil strážníky místní občan na to, že u domu v Píšťovech dochází k mytí automobilů přímo na ulici. Strážníci následně kontaktovali přítomnou ženu, jež uvedla, že k očistě vozidel použila výhradně ekologický mycí prostředek, který předložila hlídce. Přestupkové jednání nebylo tedy shledáno.

Pes zavřený v autě na Tyršově náměstí

Před 15. hodinou byli strážníci přivoláni na Tyršovo náměstí, kde se v jednom ze zaparkovaných automobilů nacházel uzavřený pes. Po příjezdu hlídky byl u vozidla přítomen jeho majitel, který uvedl, že se od automobilu vzdálil pouze na několik minut a s ohledem na svého psa zaparkoval ve stínu. Po tomto sdělení hlídka zase odjela.

Mladík močící u nákladové rampy Lidlu

Po 16. hodině volal na linku 156 pracovník ostrahy supermarketu v Poděbradově ulici s tím, že u nákladní rampy zastihl mladíka, který zde močil. Strážníci tedy muže kontaktovali a ten uvedl, že z důvodu nachlazení musel vykonat potřebu, proto šel k nákladové rampě, kde nikdo nechodí. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

Stížnost na pobíhajícího psa v ulici K Ploché dráze

V 17.31 hodin vyjeli strážníci do ulice K Ploché dráze, kde volně pobíhal pes. V době příjezdu hlídky zde už ale zvíře nepobíhalo, neboť bylo zajištěné na pozemku rodinného domu, kde jej uzavřeli a otvor v plotu zabezpečili sousedé. To proto, že majitel psa nedávno zemřel a momentálně se o něj starají jeho příbuzní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here