Strážníci i policisté hledali v Chrudimi po celý den i v noci pohřešovanou dívku

0
613
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 1. května před desátou dopoledne obdrželi strážníci telefonické oznámení od místní ženy, která v Moravské ulici zaregistrovala straku s poraněným křídlem. Žena je poté k ptákovi zavedla, ten se však vznesl a odlétl pryč.

Kdo odhodil do řeky v Havlíčkově ulici dvě popelnice?

V 10.25 hodin byli strážníci přivoláni do Havlíčkovy ulice, kde do řeky u mostu někdo odhodil dvě popelnice. Tuto informaci následně hlídka předala příslušnému pracovníkovi Technických služeb Chrudim, který přislíbil vyzvednutí obou nádob z vody.

Pátrání po pohřešované dívce probíhalo ve dne i v noci

O půl třetí odpoledne požádali strážníky o spolupráci policisté, kteří vyhlásili pátrání po pohřešované dívce. Hlídka, která měla k dispozici její popis, následně prováděla kontrolu vytipovaných lokalit podle dispozic Policie ČR. Protože se tuto slečnu do večera nepodařilo nalézt, pokračovalo pátrání za účasti strážníků i v nočních hodinách. S jakým výsledkem už ale svodka událostí neuvádí.

Další dvě parkovačky po udání v Malecké ulici

Ve středu 2. května před pátou ráno bylo na linku 156 oznámeno, že v Malecké ulici parkují dva automobily přímo na vodorovném dopravním značení žluté barvy. Hlídka tedy za stěrače těchto vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here