Ostrá noční hádka muže a ženy na autobusové zastávce v sídlišti Na Větrníku budila spoluobčany

0
695
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 3. května v 7.42 hodin požádal strážníky o spolupráci pracovník firmy VaK Chrudim. Uvedl, že na Jungmannově nábřeží pracují na odstranění havárie a v práci jim tu brání dvě parkující vozidla. Prostřednictvím lustrace byli zjištěni a následně i kontaktováni majitelé obou vozidel, kteří se posléze dostavili a vozidla přeparkovali.

Pátrání po pohřešované dívce v Chrudimi

Ve 14.05 hodin se na strážníky obrátil operační důstojník Policie ČR se žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované osobě. Mělo jít o mladou dívku z Chrudimi. Hlídka strážníků prováděla tedy nejprve kontroly ulic, kde byla dívka naposledy viděna, a dále se zaměřila na katastrální území města. V 18.17 hodin se dívka strážníkům sama ozvala s tím, že se vrátila domů. Tato informace byla ihned předána Policii ČR.

Sousedky ve Slatiňanech si vjely do vlasů

V 15.20 hodin se do služebny městské policie dostavila žena ze Slatiňan a nahlásila, že jí sousedka ničí na zahradě květiny a dělá jí nejrůznější schválnosti. Strážníci následně kontaktovali druhou ženu, která uvedla, že vše je naprosto opačně a že sousedské neshody trvají už delší dobu. Strážníkům proto nezbylo nic jiného, než případ zadokumentovat a následně postoupit k dořešení přestupkové komisi ve Slatiňanech.

Strážníci museli dvojici poučit o nočním klidu

Krátce před půl dvanáctou večer vyjížděli strážníci k hádce dvou osob na autobusové zastávce Na Větrníku. Jak oznamovatelka uvedla, mělo jít o muže a ženu, kdy muž měl údajně při hádce bouchat do autobusové zastávky. Po příjezdu hlídky byly na místě osoby přítomny, byl zde však klid a k žádnému protiprávnímu jednání zde nedocházelo. Provedenou kontrolou nebylo zjištěno ani žádné poškození majetku. Po poučení osob o době nočního klidu hlídka z místa odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here