Strážníci rozdali po stížnosti obyvatelky ve Fibichově ulici deset parkovaček

0
439
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 2. května v 17.01 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že ve Václavské ulici sedí na zemi muž. Oznamovatelka muže oslovila, zda se cítí v pořádku. Odpověděl, že ano. Hlídka o chvíli později zjistila, že jde o jednoho z místních bezdomovců, který je v podnapilém stavu. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 2,89 promile alkoholu. Následně byl převezen k vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho umístění do protialkoholní záchytné stanice.

Opilec před jedním z domů ve Střelecké ulici

V 19.05 hodin přijali strážníci oznámení, že se ve Střelecké ulici nachází u domu čp. 117 opilý muž. Strážníci zde nalezli muže bydlícího v jedné z místních ubytoven. Byl v mírně podnapilém stavu, orientoval se a byl schopen samostatné chůze. Další převoz na záchytku nebyl tedy nutný. Po projednání věci muž z místa v pořádku odešel.

Stížnost ženy na špatné parkování ve Fibichově ulici

Ve 23.27 hodin přijal operační pracovník oznámení o špatném parkování ve Fibichově ulici. Jak oznamovatelka uvedla, měla tady stát vozidla na chodníku. Strážníci zde nalezli celkem deset špatně parkujících vozidel, za jejichž stěrače umístili výzvy pro nepřítomné řidiče vozidel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here