V sídlišti U Stadionu se po ránu povaloval na zemi chlapík z Luže

0
448
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 5. května před půl osmou ráno vyjeli strážníci na základě oznámení místního občana do sídliště U Stadionu, kde u jednoho z domů ležel na zemi člověk. Hlídka v něm zjistila obyvatele Luže, jenž se po probuzení orientoval a byl zdravotně v pořádku. Následně muž sám odešel.

Nesprávně zaparkované auto blokovalo vjezd do garáže

V 11.35 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu, který v Rooseveltově ulici blokoval vjezd do garáže. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele vozidla, který se následně dostavil a po vyřešení dopravního přestupku svůj automobil přeparkoval.

Žena přinesla nalezenou peněženku i s doklady

Ve 14.15 hodin se do služebnu strážníků na Resselově náměstí dostavila žena, která přišla odevzdat nalezenou peněženku s doklady. Hlídka nález od ženy převzala a následně jej odevzdala do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim, jehož pracovnice učiní další kroky, aby se nalezené věci vrátily ke svému majiteli.

Kdo postrádá pneumatiku osobního auta i s diskem?

V 16 hodin strážníci převzali do úschovy nalezenou pneumatiku osobního automobilu s diskem, kterou předchozího dne do budovy Staré radnice uložil její nálezce. Jelikož se její majitel nepřihlásil, bude pneumatika následně uložena v depozitu oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here