Krimi komedie Parfém v podezření v podání Divadla Radka Brzobohatého v Chrudimi

0
687

Divadlo Radka Brzobohatého uvede ve středu 16. května v 19 hodin na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi divadelní krimi komedii Parfém v podezření.

Pět žen. Dva policisté. Jedna mrtvola. Jeden parfém

O co půjde? Napínavá francouzská krimi komedie rozehrává příběh pěti sester, do jejichž života zasáhla smrt majitelky nedalekého butiku. Pět žen. Dva policisté. Jedna mrtvola. Jeden luxusní parfém. Hledá se vrah. Napínavá francouzská krimi komedie rozehrává příběh pěti sester, do jejichž života zasáhla smrt majitelky nedalekého butiku. Všechny jsou v podezření, protože okolo slídí Oscar Berthomieu, vyšetřující komisař nevšedních zvyků, který vyznává ještě nevšednější policejní metody. Motiv může mít každá z nich, ale alibi, zdá se, nemá žádná. Co skrývají a co skrývá komisař? Bude vrah dopaden? A kde se vzala ta vůně parfému? Toto a ještě mnohem více prozradí Parfém v podezření!

Hrají: Valérie Zawadská, Jana Švandová, Simona Postlerová, Vanda Károlyi/Jitka Smutná, Romana Goščíková, Lukáš Malínek, Lukáš Burian

Režie: Jakub Nvota
Uvádí: Divadlo Radka Brzobohatého, Praha

Vstupenky je možné koupit i v předprodeji

Vstupenky jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: Divadlo Radka Brzobohatého DRB
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here