Řidiči zapomněli klíče ve dveřích svých aut ve Fibichově ulici a na Palackého třídě

0
486
Foto: Pixabay.com

V neděli 13. května v 15.06 hodin informoval anonymní oznamovatel strážníky o zaparkovaném automobilu na parkovišti ve Fibichově ulici, jehož řidič ve dveřích zapomněl klíče od vozidla a v okolí se nikde nezdržoval. Protože hlídka vzhledem k technickým problémům nemohla zjistit majitele automobilu, vozidlo uzamkla a klíče uložila ve služebně. Přitom řidiči ponechala za stěračem písemný vzkaz, kde si může klíče vyzvednout.

Stížnost na rozdělaný oheň ve Střeleckém parku

Po 17. hodině byli strážníci přivoláni do Střeleckého parku, kde oznamovatel zaregistroval skupinu lidí, která tady rozdělala oheň a pravděpodobně opékala uzeninu. Hlídka zde však po příjezdu žádný oheň nezaregistrovala a všichni lidé seděli a vzájemně se bavili. Přestupkové jednání strážníci tedy neshledali a zase odjeli.

Senior z Resselova náměstí upadl a potřeboval pomoc

V pondělí 14. května ráno po půl druhé obdrželi strážníci tísňový signál od seniora z Resselova náměstí, který potřeboval jejich pomoc. Do místa jeho bydliště se neprodleně vydala hlídka, která muže ležícího po pádu vyzvedla a nezraněného jej usadila do křesla. Protože lékařské ošetření nepotřeboval, hlídka zase odjela.

Klíčky zapomenuté ve dveřích auta na Palackého třídě

V 05.18 hodin vyjeli strážníci na parkoviště u supermarketu na Palackého třídě, kde žena zaregistrovala automobil, jenž měl ponechány otevřené dveře, avšak v jeho okolí se nikdo nenacházel. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavil jeho majitel, který provedl kontrolu interiéru a poté automobil zajistil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here