Strážníci donutili partu bezdomovců, aby po sobě uklidili nepořádek na vlakové zastávce

0
511
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 15. května v 11.37 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v Havlíčkově ulici, jenž stál na chodníku. Hlídka však po příjezdu vozidlo nezaregistrovala, neboť mezitím odjelo.

Bezdomovci po sobě museli uklidit vlakovou zastávku

Před půl druhou odpoledne byli strážníci přivoláni na vlakovou zastávku u průmyslového areálu, kde se podle oznamovatele nacházelo několik bezdomovců, kteří se nevhodně chovali. Hlídka na místě zastihla tři muže, kteří nejprve museli prostor zastávky uklidit a poté byli z místa vykázáni.

Stížnost na parkování auta na místě pro invalidu

Po půl šesté večer volal na linku 156 místní občan s tím, že v Husově ulici na vyhrazeném parkovacím místě pro vozidlo invalidy parkuje neoprávněně cizí automobil. Strážníci oznámení prověřili, avšak přestupkové jednání zde neshledali, jelikož uvedený automobil nestál na vyhrazeném parkovacím místě. Po tomto zjištění hlídka zase odjela.

Odchycení malého štěněte v Dašické ulici

V 17.55 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Dašické ulice, kde řidič zaregistroval na silnici pobíhající štěně. Hlídka tedy zvíře odchytla a poté jej dopravila do psího útulku v Sečské ulici, kde bylo umístěno do připraveného kotce. Později se přihlásil jeho majitel, jemuž bylo štěně po vyřešení přestupku vydáno.

Hlasitý křik budil obyvatele domu v Revoluční ulici

Krátce po 22. hodině informoval strážníky místní občan o rušení nočního klidu v jednom z domů v Revoluční ulici, kde z konkrétního bytu vycházel hlasitý křik. Hlídka přestupkové jednání v budově však neshledala, neboť obyvatelé zmíněného bytu odešli pryč a v domě byl už klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here