Strážníci nasadili v Husově ulici na auto botičku. Stálo na vyhrazeném místě pro invalidu

0
517
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 16. května před osmou ráno hodinou oznámila strážníkům pracovnice ČD, že se na vlakové zastávce u průmyslového areálu zdržují bezdomovci a cestující čekající na příjezd vlaku tak nechtějí vstupovat pod přístřešek stanice. Hlídka na místě zastihla tři muže, kteří uvedli, že se v zastávce pouze ukryli před deštěm a poté odešli.

Zraněný pták na balkóně obyvatelky Skutče

O několik minut později požádala strážníky o pomoc obyvatelka Skutče, která na svém balkónu zaregistrovala ptáka neznámého druhu, jenž se jevil jako nemocný nebo zraněný a potřeboval pomoc. Operátor oznámení předal telefonicky kolegům ve Skutči, kteří na adresu oznamovatelky vyslali hlídku.

Strážníci nasadili v Husově ulici na auto botičku

V 11.51 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde majiteli parkovacího místa vyhrazeného pro vozidlo invalidy obsadil neoprávněně cizí automobil. Hlídka po příjezdu na takto zaparkované vozidlo umístila se souhlasem majitele parkovacího místa botičku a pořídila fotodokumentaci. V odpoledních hodinách, když řidič tohoto automobilu kontaktoval městskou policii, strážníci zjistili jeho totožnost, botičku z vozidla odstranili a muže poučili, že jeho přestupek bude oznámen k řešení Odboru dopravy při MěÚ Chrudim.

Další stížnost na parkování na místě pro invalidu

Po 15. hodině bylo na linku 156 oznámeno, že na parkovišti u prodejny potravin v Havlíčkově ulici opět parkuje automobil neoprávněně na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy. Hlídka prověřila parkoviště i vyhrazená parkovací místa v okolí, avšak přestupkové jednání ani v jednom případě neshledala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here