Dvojice bezdomovců močila v Sečské ulici na chodník. Žena měla být přitom nahá

0
804
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 23. května v 18.01 hodin volal muž na linku 156 s tím, že za Family centrem v ulici SNP parkují nákladní vozidla v zákazu vjezdu. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Muž upadl a nebyl schopen vstát. Použil tlačítko v tísni

V 19.55 hodin použil muž z Chrudimi tlačítko v tísni. Do místa jeho trvalého bydliště byla ihned vyslána hlídka, která na místě zjistila, že muž upadl na zem a nebyl schopen vstát. Strážníci jej tedy zvedli ze země a posadili. Vzhledem k tomu, že byl muž zraněn na hlavě, přivolali strážníci na místo sanitu, která muže převezla k dalším vyšetřením.

Auto bránilo v Rooseveltově ulici ve výjezdu od domu

Ve 20.55 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování v Rooseveltově ulici. Jak žena v oznámení uvedla, nemohla z důvodu špatně parkujícího vozidla vyjet od domu čp. 490. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se zde už vozidlo nenachází.

Lidem vadila obtížná dvojice bezdomovců v Sečské ulici

Ve 21.14 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o nevhodném chování bezdomovců v Sečské ulici v blízkosti areálu Technických služeb Chrudim. Údajně měli močit na chodník a na místě se měla nacházet také nahá žena. Strážníci zde přistihli dvě osoby, muže a ženu. V době příjezdu hlídky se chovali slušně, žádného protiprávního jednání se nedopouštěli. Žádný nepořádek nebyl na místě zjištěn.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here