Hlídka strážníků hledala ve Škroupově ulici opilou ženu, která s sebou vláčela dvě děti

0
741
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 26. května v 17.15 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že na konkrétní adrese ve Slatiňanech napadá vnuk svoji babičku. Po příjezdu strážníků vyšlo najevo, že dotyčný mladík ženě nadával a urážel ji. Hlídka tedy událost zadokumentovala a následně spisový materiál postoupí přestupkové komisi při MěÚ ve Slatiňanech, která na základě udělení souhlasu babičky celou věc dořeší.

Roztržka mezi partou mladíků a mužem na Borzně

Před půl osmou večer byli strážníci přivoláni k nákupnímu centru na Borzně, kde občan zaregistroval roztržku mezi mladíky. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že jí známý muž měl obtěžovat skupinu mladíků, avšak následně utekl pryč. Přitom zanechal na místě batoh s doklady. Strážníci proto nález převezli do služebny a poté jej odevzdali do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Podnapilá žena s dvěma dětmi ve Škroupově ulici

V 19.53 hodin bylo strážníkům oznámeno, že před domem ve Škroupově ulici sedí na lavičce zjevně podnapilá žena se dvěma dětmi. Hlídka oznámení prověřila, avšak na místě ani v okolí tyto osoby nezaregistrovala.

Muž křičící pod okny bytovek v sídlišti Na Větrníku

Ve 20.28 hodin vyjeli strážníci do sídliště Na Větrníku, kde měl pod okny domu křičet muž. Hlídka následně prověřila celou lokalitu, ale s negativním výsledkem.

Oslava na hřišti v Markovicích rušila spoluobčany

Před 23. hodinou kontaktoval strážníky občan s tím, že v Markovicích dochází k rušení nočního klidu křikem a hlasitou hudbou, jež zní z místního hřiště. Hlídka po příjezdu kontaktovala odpovědnou osobu, jež uvedla, že tam probíhá oslava narozenin a hudbu ztlumila, aby již nikdo nebyl rušen. Strážníci poté ženu poučili a po vyřešení přestupku proti veřejnému pořádku odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here