Bezdomovec se v ulici Čs. partyzánů dostal do potyčky s dětmi a házel po nich kameny

0
1472
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 28. května ve 12.14 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že v Malecké ulici volně pobíhá pes rasy kokršpaněl. Strážníci tedy provedli kontrolu ulice i přilehlého okolí, avšak psa nenalezli.

Místní bezdomovec se válel v Městském parku

V 16.43 hodin přijali strážníci oznámení o ležícím bezdomovci v Městském parku. Na místě bylo zjištěno, že jde o bezdomovce s trvalým pobytem v Chrudimi. Muž se orientoval a byl schopen samostatné chůze. Po projednání věci z místa v pořádku odešel.

Strážníci vykázali bezdomovce, který nadával dětem

Krátce po půl šesté večer vyjížděla hlídka strážníků do ulice Čs. partyzánů, kde se měl nacházet bezdomovec, který měl údajně sprostě pokřikovat po dětech. Jak oznamovatel uvedl, bezdomovec měl po dětech házet také drobné kameny, což děti měly opětovat. Strážníci na místě nalezli pouze zmíněného bezdomovce, kterého z místa vykázali. Děti z místa před příjezdem hlídky utekly.

Rušení nočního klidu hudbou v ulici Čs. partyzánů

V úterý 29. května v 00.49 hodin oznámila místní žena na tísňovou linku městské policie rušení nočního klidu hlasitou hudbou, která vycházela z baru v ul. Čs. partyzánů. Na místě bylo proto jednáno s obsluhou baru, která přislíbila okamžitou nápravu. Přestupek byl na místě vyřešen napomenutím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here