Muž zůstal po rvačce na Palackého třídě ležet bezvládně na zemi. Musela k němu záchranka

0
1481
Foto: Roman Zahrádka

V úterý 29. května po sedmé ráno informoval strážníky pracovník supermarketu v ulici SNP, že v peněžním bankomatu u prodejny zaregistrovala zákaznice opomenutou finanční hotovost, kterou následně odevzdala do oddělení informací supermarketu. Hlídka po příjezdu tedy nález převzala a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi. Zároveň o události vyrozuměla majitele příslušného bankomatu.

Tři parkovačky po udání v Radoušově ulici

Před půl dvanáctou dopoledne byli strážníci přivoláni do Radoušovy ulice, kde podle oznámení stálo několik automobilů, což je zde dopravní značkou zakázáno. Hlídka v ulici shledala celkem tři stojící vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Přistižený pouliční prodavač elektrického nářadí

V 11.59 hodin oznámil na linku 156 občan, že poblíž obchodního centra na Palackého třídě zaregistroval nezákonný pouliční prodej. Strážníci oznámení prověřili a na místě zastihli muže z Pardubic, který tady nabízel k prodeji kolemjdoucím lidem elektrické nářadí. Hlídka jeho počínání zadokumentovala a následně spisový materiál postoupí k řešení přestupkové komisi městského úřadu.

Bezdomovec ležící na lavičce před zdravotní pojišťovnou

Několik minut před 15. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Havlíčkovy ulice, kde na lavičce u budovy zdravotní pojišťovny ležel bezdomovec. Hlídka tohoto muže z Chrudimi odsud vykázala.

Napadený muž zůstal na Palackého třídě ležet na zemi

Krátce po 16. hodině informovala strážníky místní žena o tom, že před supermarketem na Palackého třídě došlo k fyzickému napadení muže, jenž po útoku zůstal ležet na zemi. Oznamovatelka dále uvedla, že na místo již byla přivolána sanita. Po příjezdu hlídky se už u tohoto muže nacházeli přivolaní policisté, kteří událost šetřili.

Další udání a čtyři parkovačky. Tentokrát v Pobřežní ulici

V 17.35 hodin byli strážníci přivoláni z důvodu nesprávného parkování automobilů do Pobřežní ulice. Hlídka zde na čtyři stojící vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here