Strážníci rozdali v Pobřežní ulici po udání občana šest parkovaček

0
628
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 4. června krátce po 13. hodině byli strážníci přivoláni do křižovatky ulic Na Ostrově a S. K. Neumanna, kde na chodníku ležel opilý muž. Šlo o místního obyvatele pod vlivem alkoholu, který se však orientoval a mohl odejít pryč.

Klíčky zapomenuté ve dveřích auta v Heydukově ulici

V 15.43 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o automobilu parkujícím v Heydukově ulici, jehož řidič ponechal ve dveřích klíče a nikde v okolí se nezdržoval. Na místo se tedy vydala pěší hlídka, která cestou obdržela informaci od oznamovatele, že se již k automobilu dostavil řidič a s vozidlem odjel.

Plachý pes utekl hlídce strážníků neznámo kam

O několik minut později vyjeli strážníci na základě oznámení místní ženy do Malecké ulice, kde se na chodníku u zdejší restaurace delší dobu zdržoval volně pobíhající pes menšího vzrůstu. Hlídka se opakovaně pokusila toto zvíře odchytnout, avšak ani v jednom případě se jí nepodařilo k němu přiblížit na potřebnou vzdálenost. Nakonec plachý pes odběhl neznámo kam.

Zadržená seniorka se žádné krádeže nedopustila

Po 18. hodině volala na linku 156 pracovnice supermarketu na Palackého třídě s tím, že v prodejně došlo ke krádeži zboží. Osobou podezřelou ze spáchání přestupku proti majetku byla v tomto případě místní seniorka. Následným šetřením hlídky v prodejně vyšlo ale najevo, že se tato žena protiprávního jednání nedopustila.

Nesprávně zaparkované auto v ulici Na Ostrově

V 19.45 hodin upozornil strážníky místní občan na nesprávně zaparkovaný automobil u domu v ulici Na Ostrově. Hlídka po příjezdu na místo vyřešila přestupek s řidičem na místě. Ten následně auto přeparkoval.

Šest parkovaček po udání občana v Pobřežní ulici

Několik minut před 20. hodinou byli strážníci přivoláni do Pobřežní ulice, kde mělo nesprávně parkovat vozidlo. Hlídka na místě shledala hned šest automobilů stojících v rozporu s dopravním značením, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Podezřelý bezdomovec u divadla s novým jízdním kolem

Před půl desátou večer kontaktoval strážníky místní občan s tím, že u divadla v ulici Čs. partyzánů zaregistroval sedícího bezdomovce, jenž měl při sobě moderní horské jízdní kolo, které mohlo být někomu odcizeno. Strážníkům po příjezdu tento muž sdělil, že jízdní kolo koupil od svého kamaráda. Přivolaní policisté následně provedli lustraci dopravního prostředku podle výrobního čísla a zjistili, že jízdní kolo nebylo evidováno jako odcizené. Obě hlídky poté odjely.

Oslava narozenin rušila Na Šancích místní obyvatele

Ve 22.34 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení do sídliště Na Šancích, kde docházelo k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, jež zněla z panelového domu. Hlídka proto kontaktovala obyvatele bytu, z něhož hudba zněla. Muž sdělil, že doma slaví narozeniny a hudbu vypnul. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here