Chrudimští strážníci vypátrali u řeky ve Slatiňanech pohřešovaného chlapce

0
626
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 7. června ve čtvrt na osm ráno učinila oznámení na linku 156 žena, jež v blízkosti autobusové zastávky v Čáslavské ulici zaregistrovala uhynulého zajíce. Hlídka oznámení prověřila a následně telefonicky kontaktovala člena příslušného mysliveckého sdružení, jenž přislíbil zajistit likvidaci tohoto zvířete.

Parkovačka po udání občana v ulici Strojařů

V 7.57 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Strojařů, kde občan zaregistroval nesprávně zaparkovaný automobil, který stál přímo na vodorovném dopravním značení žluté barvy. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Kamion parkující v zákazu vjezdu za Family centrem

Po půl jedenácté dopoledne obdrželi strážníci oznámení o nákladním automobilu parkujícím u obchodního centra v ulici SNP, přestože je sem vjezd těmto vozidlům zakázán. Hlídka tedy na automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Mladý muž okradený o mobilní telefon a jízdní kolo

Krátce po půl druhé odpoledne se do služebny chrudimských strážníků dostavil mladý muž, aby oznámil krádež mobilního telefonu a jízdního kola. Hlídce přitom uvedl jméno muže, který měl obě věci odcizit. Na základě místní znalosti vzniklo důvodné podezření, že dotyčný podezřelý muž se svým jednáním dopustil trestného činu, proto byla o události vyrozuměna Policie ČR, která věc převzala následně do své kompetence.

Opilec pokřikující na Palackého třídě na kolemjdoucí lidi

Ve 14.10 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení k obchodnímu centru na Palackého třídě, kde měl na zemi ležet pokřikující muž, jenž byl podle oznamovatele pod vlivem alkoholu. Hlídka tohoto místního obyvatele shledala v mírně podnapilém stavu, avšak orientoval se, proto mohl z místa sám odejít.

Uvolněná dlažební kostka na kruhové křižovatce

Pár minut po 15. hodině bylo na linku 156 oznámeno, že na okružní křižovatce na Palackého třídě došlo k uvolnění dlažební kostky, jež zůstala ležet na vozovce a hrozilo tak nebezpečí projíždějícím automobilům. Hlídka tento předmět umístila mimo silnici a vzniklou závadu oznámila příslušnému správci komunikace.

Pátrání po chlapci ve Slatiňanech s úspěšným koncem

Před půl pátou odpoledne požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť bylo vyhlášeno pátrání po malém chlapci, který byl na návštěvě u své babičky ve Slatiňanech a následně odešel neznámo kam. Hlídka následně provedla kontrolu vytipovaných lokalit a hocha nakonec zastihla u řeky ve Slatiňanech, kde se koupal. Přivolaní policisté následně chlapce převzali a celou věc dořešili.

Otravný pouliční prodavač před chrudimským Lidlem

V 17.37 hodin obdrželi strážníci informaci o podezřelém muži, jenž u supermarketu v Poděbradově ulici nabízel kolemjdoucím lidem k prodeji zboží s tím, že výtěžek z prodeje bude použit na dobročinné účely. Hlídka oznámení prověřila, avšak muže na uvedeném místě, ani v okolí nezaregistrovala.

V ulici Obce Ležáků opět uteklo na silnici stádo ovcí

Po 19. hodině volala na linku 156 místní žena s tím, že na silnici v ulici Obce Ležáků pobíhají ovce. Hlídka na tuto skutečnost upozornila majitele, který poté zvířata zajistil.

Volně pobíhající velký pes ve Škroupově ulici

Před půl devátou večer byli strážníci přivoláni do Škroupovy ulice, kde místní občan zaregistroval volně pobíhajícího psa většího vzrůstu. Hlídka prověřila ulici i její okolí, avšak s negativním výsledkem.

Další udání v Malecké ulici a parkovačka na automobilu

Ve 21.53 hodin bylo prostřednictvím tísňové linky strážníkům oznámeno, že v Malecké ulici parkuje nesprávně automobil, a to přímo na vodorovném dopravím značení žluté barvy. Hlídka tedy na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Podezřelá skupina cizinců poblíž chrudimského Vodafonu

Několik minut před 23. hodinou informoval občan městské strážníky, že během jízdy Čáslavskou ulicí zaregistroval na autobusové zastávce skupinu cizinců a pojal proto obavu o bezpečnost pracovnic telefonní společnosti, jež se tudy budou vracet domů z práce. Hlídka vyjela na uvedené místo, avšak na zastávce, ani v jejím okolí tyto muže nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here