Ženu překvapila želva na travnatém ostrůvku Chrudimky u divadla

0
1282
Foto: Pixabay.com

Ve středu 6. června v 9.31 hodin byli strážníci přivoláni na Resselovo náměstí, kde občan na jedné z laviček zaregistroval odloženou dámskou kabelku. Protože se majitelka prázdné kabelky nikde v okolí nenacházela, hlídka kabelku vyzvedla a odevzdala ji do oddělení ztrát a nálezů při MěÚ Chrudim.

Odchycený německý ovčák skončil v psím útulku

O několik minut později obdrželi strážníci telefonické oznámení o volně pobíhajícím německém ovčákovi, jenž se delší dobu zdržoval v Malecké ulici a v okolí. Hlídka tedy zvíře odchytla a dopravila do psího útulku v Sečské ulici, kde byl pes umístěn do připraveného kotce.

Ulomená větev ohrožovala v ulici Obce Ležáků chodce

Po jedenácté dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Obce Ležáků, kde místní žena uviděla na chodníku ulomenou velkou větev ze stromu. Hlídka ji tedy z místa odstranila a umožnila tak bezpečný průchod chodcům.

Želva na travnatém ostrůvku uprostřed Chrudimky

Ve 13.46 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že poblíž Divadla Karla Pippicha spatřila v řece Chrudimce na travnatém ostrůvku želvu. Hlídka následně prověřila místo, jež označila přítomná oznamovatelka a následně i jeho okolí, avšak s negativním výsledkem.

Auto bránilo v Husově ulici ve výjezdu ze staveniště

V 16.10 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde nesprávně zaparkovaný automobil bránil ve výjezdu ze staveniště. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavila řidička, která po vyřešení dopravního přestupku svůj automobil přeparkovala.

Dvě parkovačky po udání občana ve Slatiňanech

Před 18. hodinou informoval strážníky občan o nesprávně zaparkovaném automobilu v Jiráskově ulici ve Slatiňanech, kde vozidlo stálo na chodníku. Hlídka na místě shledala dva takto zaparkované automobily, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here