Válka Roseových v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi v podání Michala Dlouhého a Kateřiny Lojdové

0
652

V úterý 12. června v 19 hodin uvede příbramské Divadlo A. Dvořáka na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi divadelní komedii Válka Roseových v režii Ondřeje Sokola.

Dokonalí manželé, kteří jsou zdánlivě šťastní

O čem hra pojednává? Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni. Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést… Za pomoci právníků se tak rozjíždí mašinérie rozvodového řízení, kdy však ani jeden z manželů nechce přijít o krásný dům. Vzájemně si likvidují osobní věci, zabíjejí domácí zvířata, připravují ty nejdrsnější naschvály, neustoupí ani o píď. Drama, a přesto komedie, i když zatraceně mrazivá! Její předlohou je americký román slavného Warrena Adlera. Podle něj také Danny DeVito natočil neméně slavný stejnojmenný film, v hlavních rolích s Kathleen Turner a Michaelem Douglasem.

Vstupenky je možné koupit i v předprodeji

Vstupenky jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Režie: Ondřej Sokol
Hrají: Michal Dlouhý, Kateřina Lojdová
Uvádí Divadlo A. Dvořáka, Příbram

Video: DivadloPribram
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here