Kdo zamazal v Markovicích přes noc automobil vazelínou?

0
754
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 8. června před půl osmou ráno volal strážníkům telefonicky obyvatel Markovic s tím, že jeho zaparkovaný automobil někdo během uplynulé noci znečistil neurčitou mastnou látkou. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že vozidlo je potřeno vazelínou. Událost byla poté zadokumentována a bude předána k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Bezdomovec se válel v ulici Čs. partyzánů na zemi

Přibližně o hodinu později bylo strážníkům oznámeno, že u prodejny potravin v ulici Čs. armády leží neznámý muž. Hlídka v něm zjistila místního obyvatele bez domova, který se orientoval a byl schopen odejít pryč.

Nebezpečný ostnatý drát v živém plotu

Ve 12.42 hodin byli strážníci přivoláni na křižovatku ulic Spojovací a S. K. Neumanna, kde žena zaregistrovala v živém plotu na veřejném prostranství upevněný ostnatý drát, který mohl poranit děti při hře, nebo cestou do školy. Vzhledem k tomu, že hlídka majitele nebezpečného předmětu nikde v okolí nedohledala, nebezpečný drát vzhledem k hrozícímu nebezpečí z keře odstranila a následně jej odevzdala do sběrného dvora.

Uhynulý havran u Mateřské školy Dr. Malíka

Asi ve 13.15 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že na travnaté ploše u Mateřské školy v ulici Dr. Malíka leží uhynulý havran. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a dopravila do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Auto stojící v Rooseveltově ulici na trávníku

Asi ve 14.45 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Rooseveltovy ulice, kde před domem parkoval automobil na trávníku. Hlídka oznámení prověřila, avšak žádné vozidlo stojící na zeleni zde nezaregistrovala.

Nalomená větev topolu v kolonii Na Jordánku

Po 15. hodině informoval strážníky místní občan o tom, že v zahrádkářské kolonii Na Jordánku zaregistroval na jednom z topolů nalomenou větev, jež představovala nebezpečí pro kolemjdoucí lidi. Jelikož větev hlídka zaregistrovala ve výšce okolo osmi metrů, přivolala hasiče, jteří ji odstranili.

Občanům vadila zásobovací vozidla na Žižkově náměstí

V 16.34 hodin volal strážníkům občan s tím, že na Žižkově náměstí parkuje neoprávněně několik automobilů v pěší zóně. Hlídka zde zaregistrovala dvě vozidla, jež tam zastavila z důvodu zásobování prodejen. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

Vykázání dvojice bezdomovců z Městského parku

Deset minut po 17. hodině byli strážníci telefonicky přivoláni do Městského parku, kde měl podle oznamovatele muž napadat ženu. V parku hlídka zastihla dvojici bezdomovců, která uvedla, že nešlo o fyzické napadení, nýbrž o slovní rozepři. Poté byly obě osoby z parku vykázány.

Udání ve Filištínské ulici odnesli tentokrát tři řidiči

V 17.10 hodin bylo strážníkům oznámeno, že ve Filištínské ulici parkují neoprávněně automobily bez příslušných parkovacích karet. Hlídka v ulici zaregistrovala tři taková vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here