Kam zmizela podprsenka a troje dámské kalhotky z balkónu přízemního bytu v ulici Dr. Václava Peška?

0
1221
Foto: Pixabay.com

V pondělí 11. června před osmou ráno vyjížděla hlídka strážníků k oznámení o volně pobíhajícím psovi. Jak oznamovatel uvedl, pes se měl nacházet u sjezdu z obchvatu nedaleko místní části Vestec. Hlídka provedla kontrolu uvedeného místa i přilehlého okolí a pes byl spatřen, jak utíká směrem k obci Topol. Vzhledem k jeho plachosti nebylo však možné jej odchytit.

Kouřící žena sprostě vynadala muži, kterému to vadilo

Ve 12.05 hodin volal muž na linku 156 s tím, že na autobusové zastávce na Tyršově náměstí sedí žena, která zde kouří cigarety. Když ženu upozornil, aby šla kouřit mimo prostor zastávky, začala mu sprostě nadávat. Strážníci o chvíli později na místě zjistili, že žena se na autobusové zastávce ani v jejím okolí již nenachází.

Podezřelý muž ve Střelecké ulici se podivně vyptával

O dvacet minut později prověřovali strážníci oznámení o údajně podezřelém muži, který měl v jednom z domů ve Střelecké ulici kontaktovat ženu s dotazem, zda jsou doma rodiče. Žena mu odpověděla, že nikoli, a muž následně odešel. Provedenou kontrolou uvedené ulice a přilehlého okolí nebyl však žádný podezřelý muž nalezen.

Chlapík vyhrožoval sprostě matce dlužníka násilím

Krátce před dvanáctou dopoledne se na strážníky obrátila žena s tím, že k ní do zaměstnání přišel jí neznámý muž, který sdělil, že mu její syn dluží peníze. Následně ji měl začít vulgárně nadávat a vyhrožovat fyzickým napadením. Strážníci na místě celý případ zadokumentovali a spisový materiál bude předán k dořešení přestupkové komisi.

Auto před vjezdem do garáže v ulici Pod Kopcem

V 17.27 hodin volala žena na linku 156 s tím, že v ulici Pod Kopcem parkuje před její garáží vozidlo souseda. Na její výtky prý muž nereagoval. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že vozidlo bylo již přeparkováno.

Strážníci odchytli ve Škroupově ulici křížence ovčáka

V 17.40 hodin vyjížděla hlídka k druhému oznámení o volném pobíhání psa. Tentokrát ve Škroupově ulici. Strážníci zde odchytli křížence německého ovčáka a následně jej převezli do chrudimského útulku, kde byl umístěn do kotce.

Vysypaný domovní odpad před garáží v Malecké ulici

Okolo 19. hodiny vyjížděli strážníci do Malecké ulice, kde se měl u jedné z garáží nacházet vysypaný domovní odpad. Strážníci na místě znečištění skutečně nalezli a následující den informovali odpovědného pracovníka Technických služeb Chrudim s žádostí o úklid daného místa.

Kam zmizela podprsenka a troje dámské kalhotky?

V 21.23 hodin oznámil muž na linku 156 krádež spodního prádla, k němuž mělo dojít v ulici Dr. Václava Peška. Jak oznamovatel hlídce uvedl, spodní prádlo – jedna podprsenka a troje dámské kalhotky, odcizila neznámá osoba z balkónu přízemního bytu. Strážníci případ zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Noční rvačka poblíž restaurace v Havlíčkově ulici

V úterý 12. června dvě minuty před třetí hodinou ráno požádal operační důstojník Policie ČR strážníky o spolupráci při řešení oznámené rvačky poblíž restaurace v Havlíčkově ulici. Na místo se neprodleně dostavila dvoučlenná hlídka městské policie, která postupovala dle pokynů policistů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here