Krvavá rvačka bezdomovců před obchodním domem Tesco. Jeden na druhého vytáhl nůž

0
1043
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 13. června v 9.23 hodin oznámil muž na linku 156, že neznámé vozidlo parkuje před jeho garáží v Rooseveltově ulici. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavila jeho řidička a přeparkovala. Přestupek s ní byl vyřešen uložením pokuty.

Nález zraněné žluny ve slatiňanské místní části Kunčí

Krátce po 14. hodině vyjížděli strážníci do obce Kunčí, kde jeden z občanů nalezl zraněného ptáka. Podle jeho slov mělo jít zřejmě o žlunu. Strážníci na místě ptáka od muže převzali a převezli do služebny městské policie, kde si ho po telefonické domluvě vyzvedl pracovník záchranné stanice Pasíčka.

Pokuta za špatné parkování u městského úřadu

Ve 14.48 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o špatném parkování v Pardubické ulici. Jak oznamovatel uvedl, nemohl vyjet z parkoviště městského úřadu, neboť ho zde zablokovalo jiné vozidlo. Stejně jako v prvním případě se k vozidlu v průběhu řešení události dostavil řidič, s nímž byl přestupek vyřešen uložením pokuty.

Stížnost na kálejícího bezdomovce na Palackého třídě

Před 17. hodinou prověřovali strážníci oznámení o znečištění veřejného prostranství na Palackého třídě, kde se měl podle oznamovatelky bezdomovec vykálet vedle autobusové zastávky. Strážníci na místě nalezli bezdomovce s trvalým pobytem v Chrudimi. Seděl na zastávce, avšak žádné znečištění prostoru zastávky ani jejího okolí nebylo zjištěno.

Pochybný muž, kterému prý ukradli berle, v ulici U Valchy

V 18.57 hodin se na strážníky obrátila žena s oznámením, že se v ulici U Valchy pohybuje muž, který tvrdí, že jej někdo vyhodil z auta a sebral mu berle. Strážníci na místě zjistili, že jde o jednoho z místních bezdomovců. Muž se orientoval, zdravotně se cítil v pořádku, po hlídce nic nepožadoval. Z místa následně odešel.

Zapomenuté klíčky ve dveřích auta v Rooseveltově ulici

Před 19. hodinou vyjížděli strážníci do Rooseveltovy ulice, kde byly ve dveřích zaparkovaného vozidla ponechány klíče. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili majitelku auta, tu se však nepodařilo kontaktovat. Strážníci tedy vozidlo uzamkli a za stěrač umístili lístek se vzkazem, že klíče byly uloženy ve služebně městské policie.

Další uložená pokuta za blokování vjezdu ke garážím

V 20.15 hodin volal muž na linku 156 s tím, že ve Fibichově ulici za domem čp. 52 blokuje parkující dodávka průjezd ke garážím. I zde se k vozidlu dostavil řidič, se kterým byl přestupek vyřešen uložením pokuty.

Krvavé zranění bezdomovce nad obočím u Tesca

V 21.06 hodin požádal operační důstojník Policie ČR z důvodu vytíženosti vlastních hlídek o výjezd strážníků k oznámení, že se před obchodním domem Tesco perou dva bezdomovci. Na místo byly ihned vyslány dvě hlídky městské policie. Jak bylo záhy zjištěno, jeden z bezdomovců způsobil druhému údajně nožem krvavé zranění nad obočím. Na místo byla tedy přivolána sanita, jejíž posádka muže následně převezla k ošetření. Celý případ si poté od strážníků převzali do své kompetence kolegové z Policie ČR.

Napadený muž měl škrábance na krku a podlitinu na tváři

Ve čtvrtek 14. června před půl jednou v noci přijali strážníci oznámení, že mělo v ulici Strojařů dojít k fyzickému napadení muže, a to přítelem jeho matky. Poškozený měl viditelné škrábance na krku a podlitinu na tváři, proto vyhledal lékařské ošetření. Případ byl proto zadokumentován a následně bude postoupen k dořešení přestupkové komisi.

Stádo ovcí na silnici v ulici Obce Ležáků. Pokolikáte už?

V 04.33 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že se v ulici Obce Ležáků mají na komunikaci pohybovat ovce. Operační pracovník proto telefonicky vyrozuměl majitele ovcí, který zvířata zahnal zpět do ohrady. Jelikož se za poslední dny nejedná o první případ, bude věc s chovatelem dále řešena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here