Hasiči museli odstraňovat v Husově ulici ze silnice velkou olejovou skvrnu

0
1285
Foto: HZS Pardubického kraje, stanice Chrudim

V neděli 17. června v jedenáct dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Husovy ulice, kde občan na parkovišti zaregistroval větší olejovou skvrnu. Hlídka oznámení prověřila a následně na místo přivolala hasiče, kteří olej odstranili.

Dvě odstavená auta na zeleni na okraji Slatiňan

V 15.28 hodin bylo strážníkům oznámeno, že na okraji Slatiňan ve směru od Chrudimi parkují dva automobily na veřejné zeleni. Po příjezdu strážníků se k zaparkovaným vozidlům dostavili jejich řidiči a uvedli, že společně vyklízejí přilehlý rodinný dům a s ohledem na bezpečnost silničního provozu zaparkovali automobily mimo komunikaci. Po vyřešení přestupku oba muži vozidla přeparkovali.

Nalezená peněženka skončila v depozitu ztrát a nálezů

Po 19. hodině se do služebny strážníků dostavil občan s nalezenou peněženkou s doklady. Hlídka tedy nález od muže převzala a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu, jehož pracovnice majitele peněženky o nálezu vyrozumí.

Muž ze Slatiňan ležel na Palackého třídě na chodníku

Krátce po půl osmé večer bylo na linku 156 oznámeno, že na Palackého třídě leží na chodníku muž. Hlídka tohoto obyvatele Slatiňan shledala zdravotně v pořádku, takže mohl z místa sám odejít.

Obsazené místo pro invalidu v sídlišti Na Šancích

Ve 21.10 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Na Šancích, kde vyhrazené parkovací místo pro vozidlo invalidy neoprávněně obsadil cizí automobil. Při příjezdu hlídky se již uvedené vozidlo na parkovacím místě nenacházelo.

Dvě parkovačky po udání občana v Havlíčkově ulici

Před půl jedenáctou večer informoval strážníky místní občan o tom, že na konkrétním místě v Havlíčkově ulici parkují nesprávně automobily. Hlídka zde shledala dvě zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here