Opilý mladý muž se koupal nad ránem v kašně na Resselově náměstí

0
838
Foto: Roman Zahrádka

V pátek 15. června v 18.20 hodin požádala o příjezd strážníků obsluha restaurace v Husově ulici, kde se podnapilý host opakovaně dožadoval podání alkoholu, což personál vzhledem k jeho stavu odmítl. Hlídka tedy muže z Ostravy poučila a následně z podniku vykázala.

Otevřené auto v Poděbradově ulici s bicyklem uvnitř

Asi v 19.15 hodin obdrželi strážníci oznámení o automobilu stojícím na parkovišti v Poděbradově ulici, jenž měl otevřené dveře, v jeho okolí se nikdo nenacházel a uvnitř bylo uloženo dětské jízdní kolo. Hlídka oznámení prověřila a poté se pokusila vyrozumět majitele vozu z Liberce. To se však nepodařilo. Po určité době se k vozidlu dostavila manželka majitele, automobil zkontrolovala a následně uzamkla.

Stádo ovcí vzalo opět útokem silnici u kasáren

V sobotu 16. června po půl páté ráno bylo na linku 156 oznámeno, že u kasáren v ulici Obce Ležáků pobíhají na silnici ovce. Před příjezdem hlídky majitel svá zvířata zahnal na pozemek, kde je řádně zajistil.

Strážníci museli od sebe odtrhnout dva opilé kamarády

O dvacet minut později zaregistroval operátor městské policie prostřednictvím městského kamerového systému na Resselově náměstí muže, jenž vlezl do kašny s vodou a následně odešel k blízkému baru, kde venku obtěžoval zákazníky podniku, čímž narušoval veřejný pořádek. Strážníci muži sdělili, že se svým jednáním dopustil přestupku – porušení vyhlášky města. Protože mladý muž odmítal s hlídkou cokoli řešit s tím, že do kašny vstoupí bez obav opakovaně, zasáhl do jednání jeho přítomný kamarád, který se jej pokusil uklidnit a domluvit mu. To se však minulo účinkem a mezi oběma došlo ke vzájemné potyčce. Hlídka proto oba podnapilé muže oddělila a provedla orientační dechové zkoušky na alkohol. Následně byla událost zadokumentována a bude postoupena k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here