V Čáslavské ulici někdo ukradl dvacet metrů pletivového plotu

0
1407
Foto: Pixabay.com

V úterý 26. června v 10.37 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v ulici Dr. Peška parkuje vozidlo na přechodu pro chodce. Strážníci o chvíli později zjistili, že vozidlo se na místě už nenachází.

V Čáslavské ulici zmizelo dvacet metrů pletivového plotu

V 10.48 hodin přijali strážníci oznámení o krádeži plotu v Čáslavské ulici. Šetřením na místě bylo zjištěno, že neznámý pachatel odcizil část plotu zhotoveného z pletiva, a to v délce asi dvaceti metrů. Celý případ byl proto zadokumentován a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Zloděje z Hlinska neminula pokuta za krádež v Bille

Krátce po 13. hodině vyjížděli strážníci do prodejny Billa, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že zde mladý muž z Hlinska odcizil zboží v hodnotě 100 Kč. Jelikož dotyčný s přestupkem krádeže souhlasil, byla mu za jeho jednání na místě uložena pokuta.

Agresivní host restaurace musel nocovat na záchytce

Asi v 17.30 hodin vyjížděli strážníci do restaurace v ulici Čs. armády, kde se měl nacházet agresivní muž. Hlídka na místě zjistila, že jde o muže s trvalým pobytem v Čankovicích. Vzhledem k jeho předchozímu chování byl z restaurace vykázán. Jelikož se o chvíli později do restaurace vrátil a hrubě zde urážel hosty restaurace i obsluhu, byla u něho provedena dechová zkouška s výsledkem 2,45 promile. Následně byl proto převezen k vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho převozu a umístění do protialkoholní záchytné stanice. Tam byl muž v 19 hodin v pořádku předán personálu.

V Úzké ulici měl poškodit soused sousedovi popelnici

V 17.39 hodin oznámil občan na linku 156, že mu jeho soused poškodil v Úzké ulici popelnici. Na místě bylo jednáno s oznamovatelem, s nímž byl případ zadokumentován a stejně jako v případě odcizeného plotu, i zde bude další postup odvislý od výsledků provedených šetření.

Z podezřelé dvojice se vyklubal milenecký pár

Po půl desáté večer prověřovali strážníci oznámení o výskytu dvou podezřelých osob – dívky a chlapce, které se měly nacházet ve dvoře domu na Žižkově náměstí. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné osoby nenacházely. Rovněž nebylo zjištěno žádné poškození majetku. O chvíli později žena volala znovu, že vše byl omyl. Jak uvedla, na dvorku se nacházela její neteř s kamarádem, kteří se tady pouze schovali před deštěm.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here