Stavitel bytovky v Koželužské ulici opět nerespektoval stavební rozhodnutí ani klid občanů v okolí

0
1472
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 27. června před 14. hodinou přivolala městské strážníky do Radoušovy ulice zdejší obyvatelka, neboť před jejím domem parkoval motocykl, který bránil v průchodu do její nemovitosti. Hlídka zjistila majitele skútru, jenž se vzápětí dostavil na místo a svůj stroj, přestože nijak nepřekážel, přeparkoval. Přestupkové jednání v tomto případě strážníci neshledali.

Ženě vadil volně pobíhající pes v Úzké ulici

V 16.20 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že v Úzké ulici zaregistrovala volně pobíhajícího psa, jehož majitel se nikde v okolí nenacházel. Po příjezdu strážníků se už u zvířete nacházela jeho majitelka, jež po vyřešení přestupku se psem odešla.

Stížnost na stavební práce po 17. hodině

V 18.20 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o provádění stavebních prací na staveništi v Koželužské ulici, přestože se zde podle stavebního rozhodnutí nesmí po 17. hodině pracovat. Hlídka oznámení prověřila a činnost na staveništi zadokumentovala. Následně bude celá věc formou oznámení postoupena příslušnému orgánu k dalšímu opatření.

Venčení psa na dětském hřišti v Revoluční ulici

Několik minut před půl desátou večer informovala strážníky žena o venčení psa v prostoru dětského hřiště v Revoluční ulici. Hlídka, jež se dostavila na místo, však v prostrou hřiště ani v okolí zvíře nezaregistrovala.

V ulici V Tejnecku měl nesprávně parkovat kamion

O pět minut později byli strážníci přivoláni do ulice V Tejnecku, kde měl nesprávně parkovat kamion. Hlídka oznámení prověřila, avšak žádný nákladní automobil v ulici nespatřila.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here