Dopravní nehoda v Rubešově ulici komplikovala zdejší provoz

0
716
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 2. července před půl dvanáctou dopoledne informoval strážníky řidič o tom, že je na autobusové zastávce v Čáslavské ulici složená hlína a autobusy zde nemají kde zastavit. Hlídka po příjezdu na místo shledala tuto kupu hlíny umístěnou na konci uvedeného prostoru, mimo barevné šrafování vymezující prostor pro autobusy. Strážníci poté kontaktovali odpovědnou osobu. Ta ihned zajistila odklizení hlíny z prostoru zastávky stavební technikou.

Skupina podezřelých osob v Úzké ulici

Ve čtvrt na dvě odpoledne požádali strážníky o spolupráci policisté, a to ve věci prověření oznámení o pohybu neznámých podezřelých osob v Úzké ulici. Hlídka prověřila ulici i její okolí, avšak tyto lidi nikde nezaregistrovala.

Pootočená dopravní značka v Klášterní ulici

Po půl druhé odpoledne byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde místní žena v Klášterní ulici zaregistrovala nesprávně umístěnou přenosnou dopravní značku, již někdo přemístil a pootočil. Hlídka tedy dopravní značku umístila do správné polohy a poté odjela.

Špatně průjezdné místo kvůli dlouhému kamionu

Ve 14.10 hodin volal na linku 156 řidič s tím, že na příjezdové komunikaci do průmyslové zóny parkuje v jízdním pruhu dlouhý nákladní automobil a místo je kvůli tomu špatně průjezdné. Po příjezdu strážníků se už toto vozidlo na uvedeném místě nenacházelo.

Usměrňování provozu po dopravní nehodě v Rubešově ulici

Několik minut po 17. hodině požádal telefonicky strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba společně s policisty usměrňovat provoz v okolí Rubešovy ulice, kde došlo k dopravní nehodě a ulice se stala neprůjezdnou. Hlídka následně usměrňovala dopravu na několika místech v Topolské ulici až do doby, než byla Rubešova ulice zprůjezdněna.

Opilá mládež ve Švermově ulici nebyla zastižena

Před půl sedmou večer během usměrňování provozu obdržel strážník informaci, že se ve Švermově ulici pohybuje opilá mládež. Hlídka tedy oznámení prověřila, avšak v ulici ani v jejím okolí žádné podnapilé osoby nezaregistrovala.

Nález peněženky u chrudimského supermarketu

O několik minut později, rovněž během usměrňování provozu, kontaktoval strážníka muž s tím, že poblíž supermarketu v ulici SNP nalezl peněženku s doklady, již mu předal. Následně se strážníkům podařilo majitelku nalezených věcí z Lukavice kontaktovat. Ještě téhož dne se dostavila do služebny na Resselově náměstí, kde jí byla peněženka i s obsahem vydána.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here