Policisté se strážníky krotili agresivního pacienta Chrudimské nemocnice

0
449
Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 5. července v 8.49 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Na Špici, kde místní obyvatel poukázal na automobil, jenž dlouhodobě parkuje na zdejším parkovišti a zbytečně tady zabírá parkovací místo ostatním vozidlům. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že uvedený automobil nebyl odcizen, stál na označeném parkovišti a nebyl ani autovrakem. Protože nebylo protiprávní jednání shledáno, strážníci zase odjeli.

Anonymní udání postihlo v ulici Na Sádkách pět řidičů

Po 13. hodině informoval strážníky anonym o tom, že v ulici Na Sádkách parkují automobily na chodníku. Hlídka se čtyřmi přítomnými řidiči těchto vozidel vyřešila přestupky na místě a na jeden takto zaparkovaný automobil, jehož řidič se u vozidla nenacházel, umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Asistence strážníků při zajištění agresivního pacienta

Chvíli před 19. hodinou požádala telefonicky strážníky o spolupráci Policie ČR, neboť bylo třeba zajistit agresivního pacienta Chrudimské nemocnice. Hlídka v lékařském zařízení provedla asistenci podle pokynů přítomných policistů a poté zase odjela.

Hudba z restaurace v Novoměstské ulici rušila noční klid

Přesně o půlnoci vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Novoměstské ulice, kde mělo docházet k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, jež vycházela z venkovní zahrádky místní restaurace. Hlídka v uvedeném podniku kontaktovala odpovědnou osobu, jež okamžitě hudbu vypnula. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

Mladíci hráli takřka do tří v noci v sídlišti basketbal

V pátek 6. července v 02.45 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o rušení nočního klidu v Hradištní ulici, kde skupina mladíků hrála na hřišti basketbal. Ještě před příjezdem hlídky tito lidé hru ale ukončili a rozešli se do svých domovů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here